Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od indiga »

Hela píše:
indiga píše:Praziquantel s dávkovaním 1200mg ráno a 1200mg na obed, zapíjať grepovou šťavou, toto opakovať 3 dni po sebe.Po koľkých dňoch treba PRAZIQUANTEL OPAKOVAŤ aby som vyhubila všetky vývojové štádiá parazitov? Mám 55kg.
Záleží na tom, jaká zátěž ti po téhle kúře zůstane. Může se stát, že opakování už nebude potřeba. Nejlepší by bylo nechat se znovu změřit, jestli praziquantel ještě potřebuješ.
Ahoj, ďakujem za odpoveď ale mne skôr ide o tie vývojové štádiá, s tým že som tu niekde čítala že to treba opakovať len si už nepamätám po kolkých dňoch a v akých dávkach.indiga


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Pochopila jsem, jak to myslíš, ale u toho praziquantelu to myslím nehraje takovou roli (pokud vím, je to potřeba takhle dělat u Vermoxu). Tahle dávka by je měla zničit všechny, ale to záleží na zátěži - kolik parazitů v sobě máš a jakých. Ale klidně si třeba po 8 dnech (8 dní nic) dej ještě jeden den praziquantel (2-2) a když budeš mít potřebu, ještě to zopakuj.


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od indiga »

Hela píše:Pochopila jsem, jak to myslíš, ale u toho praziquantelu to myslím nehraje takovou roli (pokud vím, je to potřeba takhle dělat u Vermoxu). Tahle dávka by je měla zničit všechny, ale to záleží na zátěži - kolik parazitů v sobě máš a jakých. Ale klidně si třeba po 8 dnech (8 dní nic) dej ještě jeden den praziquantel (2-2) a když budeš mít potřebu, ještě to zopakuj.
Ďakujem


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od vokoun »

:D Já jsem Prazi. bral 1800 ráno a 1200 večer tři dny a pak 14 dní pauza a znova. Bral jsem k tomu i Aben. 400 ráno a večer a po měsíci jsem to opentlil 3000 Prazi najednou a můžu říct že po deseti dnech jsem myslel že zhebnu :bhead: asi jsem toho vymlátil hodně najednou a toxiny mě zalily mozek a nebo vedlejšák po práškách nevím :ethink: ale z psichického :evil: stavu se dostávám pořád ale už je to o mnoho lepší :eclap: jo taky mě pomohlo MMS a Joalis. :hip: Ted dělám Autopatii a to mě doufám dostane ze zbytku problémů :bye:


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od indiga »

vokoun píše::D Já jsem Prazi. bral ...
Ďakujem


Anveno
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: úte 22 led 2013 21:23
Dal: 28 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Anveno »

Jupííí.... další článek na Seznamu.... jen tak dále mainstreame! :)
http://www.novinky.cz/cestovani/307977- ... -maso.html


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

V příloze je nový aktualizovaný seznam poradců alternativní medicíny, co jsou schopni diagnostikovat (nejen) cizopasníky a doporučit odpovídající řešení. Mnoho poradců vypadlo ze seznamu a někteří přibyli.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
Gaia
Zasloužilý člen
Příspěvky: 220
Registrován: pát 28 říj 2011 7:21
Bydliště: Praha
Dal: 244 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Gaia »

Měla jsem doma xx biocitronů a bylo mi líto vyhodit to vymačkané-kúru. Tak jsem ji svařila se skořicí (cca 10 min) a použila jako klystýr - výsledky jsou dobré.
Malý příspěvek...níže
http://www.osud.biz/22-07-2013/3015/co-na-parazity


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zkušenost jednoho klienta s poradkyní v Bratislavě

Příspěvek od Palo »

Hneď by som na úvod chcel pripomenúť moju príhodu s MUDr. Janou Macháčkovou, ktorá ma diagnostikovala na prístroji Oberon. Hlboko som sa v nej sklamal, podľa mňa je to osoba na žmíkanie peniazí. Po dg. konštatovala, že mám v sebe plesne, vírusy, baktérie. Chcel som nech mi to popíše, aký druh je vo mne, tak to povedala je to jej tajomstvo. Zaplatil som 70€. Som sa čudoval, že nikto tak veľa peniazí nepíta, odpoveď bola má vysoké nájomné preto je taká drahá. Bol som u nej kvôli artritíde. Že ma vylieči Oberon prístrojom, každé sedenie 50€, liečba trvala asi 7 sedení x 50€, istota nie je potvrdená, referenciou. Na otázku a čo parazity, odpoveď nechajme ich žiť. Povedala robte 3 týždňovú ryžovú kúru a potom prídite. Tak som nešiel, lebo moje doterajšie liečebné poznatky nepresvedčili, len som prišiel o kopu peniazí. Idem svojou cestou, lebo liečiteľom neverím. Amebu a stafilokok, to ma dg. na prístroji v klube Energy. Mám este jedny výsledky, ktorú mi lekár stanovil cez krv. (pásovnicu a škrkavku), aj s popisom čo som zistil na internete, to bolo vlani v roku 2012, ale lekárka povedala ona to nevie liečiť... Žiaľ stav artritíde tak pokročil, že mám ísť na biologickú liečbu. Žiaľ musím sa podrobiť liečbe, lebo bolesti sú veľmi silné Ramená, plecia, zápestia a prsty na rukách, vystupuje večer, potom trošku v noci a ráno sa ukludní bolesť, hrá tu aj počasie. Oberon nepomohol.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Jedna nepřesnost, co jsem zde uvedl a upozornil mě na ni jeden kolega, co sem občas nahlédne : Napsal: stř 10 črc 2013 7:53 pomotal jsem "ičníky" :roll:
Má to být vlačtovičník a to jediné je správné, na kotvičník zapomeňte.
Tím pojímám podezření zda křemelina nevymývá mozek :laugh:

Máme první poznatky z krvácení z nosu, a příčinou opravdu Albendazol není. Ještě je ovšem třeba chvíli vyčkat na další experimentátory k tomu svolné. Prozatím se takto projevuje nadměrná dávka Betainu ve dni kdy je užíván albendazol.

Bentonitová "dieta", kosič larev a středně vzrostlých oblých sportovců náramný, aneb kam hřebíček nedosáhne, bentonit nenaplave, a přezto tam je.

Superkřemelina, kaolín versus bentonit. Vítězem se stal ten o kom se téměř nepíše. A sice nejrychleji, nejlíp a prokazatelně i měřením, se projevil bentonit, avšak to ostatní účinkuje také, ale poněkud nejasně. Křemík nejvíc ve střevě, tam je to tutti. Ovšem zalezou- li vám do slinivek jater apod, Dusí je pouze bentonit, proč je dusí tam když je ve střevě ;) :shock: Toť otázka pro chemiky a rozbory (indiáni věděli).

Testeři jsme já a tři osoby dalšího a jiného vzezření a pohlaví, jiných šklebů gesichte a životních názorů. Tím by pro mě měla být dostatečně zaručena nestrannost, a individualita. Jako takoví netrpíme nikdo chronickou a jinou vážnou metabolickou poruchou co by nás zjevně drtila životem již dříve, taktéž alergie žádné.

Slévárenský písek jsem prozatím odložil, protože HS (happy shit) v kombinaci pelyněk a hřebíček, se projevil jako dostatečný a mocný pro střevo. Na mazáky co jsou zvyklí před jedy prchat "bokem", neplatí. Ale střevo čistíte pořád čili není to marné, ale poněkud zbytečně usilovné, tedy i vysilující. Mám rád rychlejší výsledky.

Bentonit je dokáže vyhnat ven z orgánů do střeva, a zde teď mám v merku jedinou možnou metodu, či dvě. A to: Duramectin, který na ně v kombinaci s pelyňkem bere opravdu dost dobře (*pozn), nebo bude muset přijít Malachovina, čili DN (death nautilus), přičemž DN je časově pomalý a opravdoví mazáci se po probrání z omráčení opět hbitě probojují a v těle udrží. Nakonec tedy ta pravá Malachovina, po Rusku je ožrat a hbitě :ptrain: , je v tomto případě nejspolehlivější. Jen natrénovat tu časovku, aby to klaplo jak si člověk naplánuje a ne, až vstává do práce. Třetí alternativou by pak bylo, jít opačně úplně navšechno, a to, zaútočit na odpady kterými se živí jejich symbiotika, a tak jim způsobit cosi, co nebylo ještě popsaně, ale přezto je to díky tomu vyžene, protože jim to velmi znesnadní život. Průkopníkem byl Denny ale jak dopadl to vlastně nevím.

(*pozn.opáčko) Prvně pelyněk odvar, aby zblbli a pak Duramectin, aby jed měl čas zabíjet. Jinak utečou tam, kam jed nedosáhne. 2x opět pokusná zkouška albendazolu nárazově. Nezabírá mi. Poznají ho, utečou tam, kde se nestřílí, nejsilnější jedinci si dají trip ve střevě. Po cca 3 hodinách se začnou pomalu a lenivě plazit domů na hovězí vývar, česnečku, aby se spravili po tom tahu. Najdu je vždy tam, kde jakoby zcepeněli, a odtud opět povstávají. Inu co člověk to originál a taky originální hadi se specifiky, které znají. Hadů již je jen pár, ale za to jsou to velmi mazaní předáci. Buď potomci těch, co přezili mé hladovění jak urinové, suché i klasické (celkem pěkných hezkých pár set dní sečteno za život), všechny možné mordy MMS, jódu, koloidního stříbrování, zaprování, peroxidování, kanystry uriny a kdovíčeho ještě. Tenhle organismus mi neni tak nejak zcela jasný. asi proto také Rockefeller bezmála před 100 lety investoval tehdy astromonickou sumu do výzkumu těchto "patvarů".

Zdravím všechny mocným mávem zdar!
:good: :bye:


indiga
Stálý člen
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 30 zář 2010 8:35
Bydliště: Nové Zámky
Dal: 23 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od indiga »

Viete mi niekto poradiť frekvencie naEchinococcus multilocularis a Echinococcus granulosus? Ďakujem


rambajs
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: stř 13 črc 2011 14:09
Bydliště: Brno
Dal: 22 poděkování
Dostal: 88 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od rambajs »

Zdar! :-)
Par lidi tu udavalo tyto kmitočty s tím, že jim vyvolaly cosi, jako zásah. Osobně zaprovaní celkem ignoruji. Nikdy mi na nic nepomohlo, ale objednal jsem si teď i nožní elektrodu. Nyní bych měl být tedy profesionál. Jestli ta elektroda někdy uvidí mý nohy teda nevím, pač pár kamarádek strašně chce vibrovat ty strašný parazity, a uvibrovat je:-) čili mají to mít. Tak jestli ti to pomůže tak jsem si to dřív zkopíroval, pak nyní našel a tady to je teď :

# Echinococcus granulosus - pasomnicka - mechozil
1119.40, 120
1143.94, 120

# Echinococcus granulosus (cysts)
1093.50, 120
1106.76, 120

# Echinococcus multilocularis
1129.94, 120
1136.14, 120

Výbojům zdar :!: :bye:


viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »



V.
viktoria
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: úte 19 bře 2013 12:45
Bydliště: Slovakia
Dal: 32 poděkování
Dostal: 18 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od viktoria »



V.
Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Pelyněk roční ...

Příspěvek od A(&F) »

... ještě něco málo k Pelyňku ročnímu je také ve vláknu "Bylinné recepty na rakovinu" (http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=120949#p120949) ... + také příspěvek nad ním ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“