Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
233
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 552

Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Bobina píše:ahojte odborníci. ...
Nejspíše má problém s tvorbou HCl. Zkusil bych doplňovat ústně. Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

děkuji.Na diagnostiku jdeme.
Slávku-nedostatek HCL může způsobit takto závažné problémy? :ethink:


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

Bobina píše:děkuji.Na diagnostiku jdeme. Slávku-nedostatek HCL může způsobit takto závažné problémy? :ethink:
Jsme na ni zařízení na všecko trávení v žaluku, ať je to co chce. Oni vědi sice tvrdí, že to tráví pouze bilkoviny, ale je to evidentně nesmysl, protože i účinky prášků, minerálních doplňků a vitamínů jsou daleko líp při tom nedostatku znát, pokud ho člověk má. Není HCl, trávení je bída. Příčina to být nemusí, ale za vyzkoušení to stojí, není to absolutně nijak náročné.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
milnem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 291
Registrován: sob 29 led 2011 19:43
Bydliště: Zlínský kraj
Dal: 849 poděkování
Dostal: 211 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od milnem »

V knize
http://www.zbozi.cz/vyrobek/ocista-tlus ... -scadilov/

je podle mne výborně vysvětlena celá kaskáda narušeného trávení a vstřebávání,která začíná právě nedostatkem HCl.
Je to dobrá kniha.
M.


VikThor
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: úte 21 kvě 2013 0:11
Bydliště: Jihlava
Dal: 5 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Lapacho-ořešáková domácí tinktura na parazity

Příspěvek od VikThor »

cimirek píše:Kopie návodu z
http://www.alternativni-medicina.eu/ore ... zitum.html
....
Nevíte náhodou jakou barvu by měla mít správně vyrobená tinktura z ořešáku?


MMS je velmi dobrá věc...ale není to zázrak. Vždy proto používej zdravý rozum!
A kdo má pod čepicí používá CDS2 :-) Už i různí léčitelé se CDS2 bojí...je prý moc účinné.
https://www.facebook.com/MmsMasterMineralSolution
http://mmsacds.blog.cz/
Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Lapacho-ořešáková domácí tinktura na parazity

Příspěvek od Slavek Krepelka »

VikThor píše: .... Nevíte náhodou jakou barvu by měla mít správně vyrobená tinktura z ořešáku?
Zelenou.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

Hezký den všem,
jsem tu nová. Jsem zoufalá matka 34leté dcery, která hodně cestovala a je prolezlá všemi druhy parazity. Dceři bylo poslední dobou hodně zle, dusila se,měla astmatický záchvat. Sehnala si v zahraničí přípravek PARAGONE, je to bylinný přípravek. Po tom se červi rozlezli po celé těle včetně mozku. Několik nocí nespí, červy prolézají nosní dutinou do mozku, kde dělají peklo.
Je vytestována na Diakomu škrkavka, anisakis, filárie. Z nosu tahá bílá vlákna.
Na Bulovce nás nechali 7 hodin čekat, pak přišel doktůrek, vysmál se. Donesla zkumavku s dlouhým červem do laborky a výsledek byl negativní.
Minulý týden vzala Praziquental, vylezla tasemnice asi 47 cm, několik oblých červů. Zapper používá, když nastaví frekvenci na škrkavky, může se zbláznit bolestí. Dnes vzala prvně Albendazol, modlím se aby se to dostalo i do hlavy a něco vytlouklo. Ti červi šíleně pálí jak vylučují toxiny. Na filárie brala před pár dny Ivermectin pastu a Hetrazan.
Chodí k terapeutce na "proudy" - něco na bázi generátoru, nevím přesně co to je, zkusily jsme plasmu, ale prý se do velkých červů nedostane. V hlavě řádí zřejmě škrkavky. Je to hrůza a nevím si rady.
Co poradíte?


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

miwa píše:Hezký den všem, ... Co poradíte?
Dojít si k někomu vyučenýmu Ing. Bláhovou. http://www.upramene.cz/forum/viewtopic. ... 1hov%C3%A1 Jinak bych se taky podíval na vlákno Urinoterapie a na použití činjekcí.

Ahoj, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

U terapeutky od paní Bláhové byla, bere MMS, urinu, myslím, že úplně všechno. Dokonce si dala ze zoufalství i urinový zábal na hlavu - bylo šílené pálení jak ty mrchy v hlavě dělají peklo.
Jaké máte zkušenosti s plasmou? Zabije velké červy v hlavě? Paní Bláhová a její terapeutka tvrdí že ne. Už by to ze zoufalství i koupila.


Uživatelský avatar
Slavek Krepelka
Zasloužilý člen
Příspěvky: 6292
Registrován: ned 07 bře 2010 3:35
Bydliště: Ottawa, Canada, dočas. Praha
Dal: 2432 poděkování
Dostal: 3249 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Slavek Krepelka »

miwa píše:U terapeutky od paní Bláhové byla, bere MMS, urinu, myslím, že úplně všechno. Dokonce si dala ze zoufalství i urinový zábal na hlavu - bylo šílené pálení jak ty mrchy v hlavě dělají peklo. ....
Poslouchej Miwo. Klíčovým slovem je "zoufalství". Tím nemíním, že nějaké parasity nemá. Máme nějaké všichni. Ale z toho co píšeš, se potřebuje především uklidnit a uvědomit si, že svým přístupem jak k nim tak k sobě si dělá sama své peklo. Garantuju Ti, že většinu příznaků si vyvolává sama, právě pro to, že si pustila k tělu svůj strach, nenávist k parasitům a to zoufalství. Nutně se z tohodle musí vymotat první. Pak ne, že má šanci se vyzdravit. Vyzdraví se. Sama to nejspíš ale nezvládne a jestli jí v tom někdo může hodně pomoct, jsi to Ty. Hlavně nepropadni panice sama, to už byste proti ní stály dvě.

S laskavým pozdravem, Slávek.


Je-li tvá přítomnost ve výhni okolností, vyuč se kovářem své budoucnosti.
julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

poota, to je sice pekne, ako chceš mirwu ukludnit, ale presne chapem jej zufalstvo a bezvychodiskovost. Fyzicke telo je v tomto pripadne nezvladnutelné, proste ma navrch, nech si budeš nahovárať, čo chceš.
Najhoršie sú stavy, kedy po dobratí atp začne paliť celé telo a zrazu nevieš, čo s tym. Malachov píše, že treba nutne detoxikovať citronovou šťavou, mne viac chutí grapová, ale tiež to zas nemôžem piť neviem kolko.Stale som v stave, kedy vlastne presne neviem, príčinu skakania noh.
Brala som sporanox skusmo na candidu, zaberal super, ale zrejme sa zas rozšírili dalšie potvory, candida zatial je na ustupe, len sa citim stale uzimená, kašlem, teplota 35,6, a strašné bolesti -pálenie hlavy, svalov,rezanie očí. Včera ma bolel , palil, konečník. Nemohla som sedieť.Neviem z čoho, len tak z ničoho, zrazu. O týžden idem na Diacom, nech viem, proti čomu dalej bojovať.
asi pojdem ešte aj za nejakou jasnovidkou.
Pripajam sa k zufalcom!! :ethink:
pekný večer


miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

Ano, ty stavy jsou opravdu zoufalství. Pracujeme s tím i z pohledu ezoteriky - posílání reiki do příčiny, na uzdravení, na odstranění parazitů z organismu, hlavně na záchranu života. Pomáhají mi v tom i přátelé.
Chci se zeptat, jaké máte kdo zkušenosti s plasmou, zabije velké červy nebo jen něco? Ještě mne napadá kryoterapie? Už to někdo zkusil?
Snažím se dceru uklidňovat,pomáhám jak mohu, jen se přiznám, že už jsem z toho opravdu sama šílená. Mám hrozný strach.


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Hela »

Při tak velké zátěži nemůžeš čekat, že bude dceři dobře za týden. Ale je vidět, že z ní něco odchází, takže je to na dobré cestě. Všechno, co popisuješ, že dělá, se časem projeví. Podle mých zkušeností jsou nejúčinnější prášky, i když nevím, jaké dávky Albendazolu jí byly předepsány. Mám dojem, že se v poslední době doporučují příliš nízké dávky, které, aspoň na mě, nezabírají. Pokud vezme jednou týdně 2 tablety Albendazolu, tak se asi opravdu do hlavy nedostane.
Na plasmu jsem chodila asi rok pravidelně jednou týdně. Něco to určitě dělalo, ale spíš to byl doplněk k léčbě léky. Ono taky záleží na tom, jaké frekvence se zvolí, jaký posun, jak dlouho a jak často.
Kryoterapii jsem nezkoušela, ale řekla bych, že je účinná, ale hlavně na povrchu těla. Prostě tam, kam se ten mráz dostane.
Ty stavy jsou určitě hodně nepříjemné, ale když ví, co jí to způsobuje, může s tím něco dělat (a taky to dělá). Takže není potřeba si zoufat, všechno, co dělá, určitě zabere, jen to chvíli potrvá. Já se detoxikuji přes 8 let, z toho 4 roky od parazitů, a pořád v těle něco je. Ale jsem na tom čím dál líp, a to je důležité.


miwa
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: úte 12 lis 2013 19:49

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od miwa »

Ahoj Helo, díky za povzbuzení. Kolik bereš Albendazolu? Dcera včera vzala 3 ks, dnes chce brát P, pr
ý to má s ním lépe účinkovat. Ty potvory má usídleny v krku, je tam zřejmě hnízdo, jak vezme léky tak zdrhají přes nosní dutiny do hlavy.
Jsou to vytestované škrkavky, mimo jiné i filárie a anasakis. Prostě hrůza.
Bojím se o játra, po P zežloutla, pak játra čistila Sanogelem, bere MMS. No, je to děs. Nikdy bych nevěřila, že je toto možné a to jsem stará ženská. Nejvíce mne štve netečnost a arogance lékařů. Posílala jsem Stejskalovi fotky úlovků, nejdříve napsal, že to nic není, pak si zablokoval můj e-mail. Je hrozné, když se má člověk léčit sám.


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

Doležité je nezabudať na detox, udržiavať zasaditosť v tele.
Včera som si uz musela vziať Vermox, dala davku citroovej šťavy, zjedla grep a paľava v hlave , bolesti svalov a kblov prešli, dokonca som spala konečne bez prebudenia. Celkovo sa aj teraz citim oveľa lepšie, beriem Vermox, tak som ale zvedava, čo mi zisti na Diacome v pondelok.
Opakovane vyter z konečnika- bez patologickeho nalezu, ster z kože -bežná flora.
To mi vychadza stale,a na diacome mam dost dlhý zoznam. Este dobre, že moja lekarka tomu veri, lebo jej tiez vysledky su negativne a ked berie atp, tak sa oveľa lepšie citi.
Ale inak ostatní lekari o ničom.Zastarale myslenie.

miwa, aj ja som mala strach včera, že opustim svoju dceru. Fyzicke problemy dokážu dostať psychiku na dno, kedy by si človek od zufalstva siahol aj na život.
Paraziti menia psychiku, menia osobnosť, už len tým, že ich riešiš a bojuješ s nimi.
V kryokomore som bola 3x, ale mne to nepomohlo. Tažko som zvladala tam dychať, nakolko mam parazity aj v dychacich cestach. Po Vermoxe sa mi ukludnil kašeľ, dycha sa mi lepšie.
Po nom este vezmem Zentel.
Albendazol jer lepsi ako vermox, tak by mal zabrat tvojej dcere.
Pri ničení parazitov je nutná podpora upravy črevnej flory, cečko atd.
Určite príde uľava, len treba vydržať.


Odpovědět

Zpět na „Zdraví“