Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Dotazovna - Vše o zdraví

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět
kachna
Zasloužilý člen
Příspěvky: 288
Registrován: sob 01 pro 2012 21:13
Bydliště: Praha-východ
Dal: 419 poděkování
Dostal: 437 poděkování

Re: skusenosti s cistenim pole vedomi od Malachova?

Příspěvek od kachna »

Roman27 píše:... skúsenosti s touto metódou duchovneho cistenia? ...
S jakou metodou? :)


Nepotřebuješ věřit každé myšlence, která tě napadne!
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Už jsem se několikrát setkal s názvem Colostrum. Má to mít téměř zázračné účinky a údajně je nejlepší to od LR-ka -toto: http://www.lr-czech.com/2-baleni-colost ... 14-c-2929/

Je to dost ,,drahá sranda". Máte s tím nějakou zkušenost jestli je to opravdu tak dobré jak se píše nebo je to jen předražené? Je nějaká lacinější,ale stejně dobrá, náhrada? (Bylo mi to doporučené jednou paní pro maminku po operaci hlavy jak jsem psal výše.)


Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od jani »

Já jako kozařka se těšívám nejen na kůzlátka,ale také na mlezivo - kolostrum. Kůzlata se s námi o něj dělí v prvních dnech po porodu, kozeny mívají lehký nadbytek, dá se i zamrazovat, ale asi žádnej kozař nabude moc ochotný se podělit, mleziva není nikdy dost. Kluk ho taky s nadšením pije, zvlášt když byl "velkej kulturista", pijeme i zelený nápoj, ten si děláváme sami z čehokoliv zelenýho. Neřešili jsme tím prakticky žádný konkrétní zdravotní problém, takže s tímto poradit neumím.


Roman27
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: pon 29 zář 2014 14:30

Re: skusenosti s cistenim pole vedomi od Malachova?

Příspěvek od Roman27 »

kachna píše: S jakou metodou? :)

Ahoj :) je to cistenie podvedomia pomocou cirkulacneho dychania od Malachova.


HETOVA
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: sob 13 pro 2014 19:12

vitiligo

Příspěvek od HETOVA »

Zdravím všechny vitiligáře a chci se zeptat jestli je tu nějaký vyléčený vitiligář,nebo aspon´ někdo kdo je na půli cestě k vyléčení díky léčbě proti parazitům antihilmantiki?Čtu tu že jste odparatizováni,ale nikdo že by se vitiliga zbavil,děkuji

:idea: Příspěvek jsem přesunul - poo.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Konenčně jsem se rozhoupal a udělal jsem to,co jsme měl udělat dávno. Změnil jsem doktorku. Starou arogantní a neochotnou mrchu jsem vyměnil za mladou, příjemnou, ochotnou. Poslala mě na podrobnější vyšetření a byl mi nalezen přemnožený helicobakter(+slabší cukr). Doktorka říkala,že je prý poznat, že jsem se tím nakazil už před dlouhou dobou. Našel jsem o tom docela napříjemné povídání:
http://www.ulekare.cz/clanek/helicobact ... bijak-6645
Máte s likvidací této potvory nějakou zkušenost? I když se mi přístup mé nové doktorky zamlouvá, rád bych s mudry omezil svoje kontakty jen na diagnostiku.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Kov píše:Máte s likvidací této potvory nějakou zkušenost?
Zkušeností už je tu dost, napřed použij "Hledání" a počti si, nejspíš Ti to pak už bude jasné. Začít můžeš od Bolotova, v tom PDFku to vysvětluje velice srozumitelně.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Uživatelský avatar
jani
Zasloužilý člen
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 22 dub 2010 7:00
Bydliště: okr. HO
Dal: 325 poděkování
Dostal: 251 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od jani »

Kov píše: Poslala mě na podrobnější vyšetření a byl mi nalezen přemnožený helicobakter(+slabší cukr)
Není to moje vlastní zkušenost, bylo by zajímavé to vyzkoušet a dát info, zda to opravdu funguje:
Helicobakter pylori naprosto nesnáší kapsaicin z pálivých paprik a je to jeden ze spolehlivých likvidátorů tohoto neřádu,
údajně na něj funguje i aloe vera, brokolice /štáva/, včelí med

Někde jsem zachytila, že se má smíchat česnek s jablečným octem a to požvýkat a spolknout.

HP prý léčí i lékořice 2x denně lžička, žvýkání čerstvého zázvoru, kokosový tuk.
Kámoš má osobní zkušenost s Koloidním Stříbrem, kdy několikrát denně nejdříve vypil na ex štamprdli KS a druhou várku štamprdle držel v ustech, nejlépe tak, aby se ks dostalo pod jazyk.

Snížit cukry, mléčné výrobky a především k pití zařadit čistou vodu.
Jinak posílit mikrofloru, tak asi kysané zelí, probiotika...


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Cílem není helicobaktera vyhubit, ale udržet ho jenom tam, kam patří, to je ve dvanáctníku - a vyhnat ho ze žaludku. V žaludku ho hubí kyseliny, takže se nesmíme nechat zmást výrazem "překyselený žaludek" a musíme do něj dodávat kyselinu chlorovodíkovou a ne zažívací sodu nebo nějaká antacida.
Příčinou je špatně fungující uzávěr mezi žaludkem a dvanáctníkem, jehož funkcí se doktoři vůbec nezabývají. Nejvíc ho poškozuje stres a vůbec psychická zátěž, hned po tom nesprávné stravování.
Se stravováním je největší potíž v tom, že "správné" pro každého trochu jiné, takže je potřeba vyzkoušet na vlastním těle, které z těch mnoha doporučovaných je to "pravé".

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Poota- Chápu. Já mám v poslední době hrozně málo volného času(skoro nevím co to je) a každé pročítání, hledání a vyhodnocování nalezeného je pro mě utrpení,protože pak nestíhám,což je další stres o kterém píšeš dále. Dík za vysvětlení... a další případné rady,návody.


Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Dobře, tak jako první věc můžeš zkusit:
5 až 30 minut po jídle dát na jazyk špetku kuchyňské soli, nechat slinami důkladně rozpustit a pak teprve spolknout.
Jako druhou věc:
Snažit se brát běžná životní protivenství s klidem, zvlášť když je nemůžeš ovlivnit.
Jako třetí věc:
Pozorovat, jestli to bylo něco platné.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od Kov »

Narazil jsem na malý jednoduchý testík co v sobě máme za sajrajt. Olízněte si kořenem jazyka(ne špičkou!) hřbet ruky či předloktí a nechejte sliny lehce zaschnout(můžete i fouknout,aby to oschlo rychleji) a čichněte si k tomu... Samozřejmě se to mění dle toho jak dlouho je člověk po jídle, co jedl a v jaké je kondici, ale páchne to skoro vždy celkem slušně. Možná proto naši dědáčci, co si dají 2x denně panáka na ,,spálení červa", jsou víc vitální než abstinenti. :-) Oni to sfiňstvo v krku několikrát denně prostě spálí a basta :-)


martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od martin11 »

info o nových antibiotikách,,,, :idea

http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pru ... position-6

m11 :D


... věřím, že se " TO " povede ......
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od martin11 »



... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
poota
Zasloužilý člen
Příspěvky: 5830
Registrován: stř 26 zář 2007 22:23
Bydliště: Praha
Dal: 1692 poděkování
Dostal: 2418 poděkování

Re: Dotazovna - Vše o zdraví

Příspěvek od poota »

Podle přísloví: "Nechval dne před večerem." by bylo rozumnější posuzovat každý den až po jeho uplynutí a "neprogramovat" si ho negativně předem.

Zdravím - poota


Dr.Ont Geront Senilisimus/GeroDront/DeGe
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“