Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Univerzální léčivý prostředek

Moderátoři: rival, Merlin

Odpovědět
MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

:dknow: Nějak mi to nejde do hlavy...kyselina citronová, že neutralizuje chlordioxid?...co je to za blbost!!! :enaughty:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Možná je to blbost. Napíšu to jinak. Z vlastní zkušenosti vím, že mi MMS nezabíraly, když jsem během dne popíjela vodu s citronem, i když se citron, na rozdíl od podobných uměle vyrobených látek, v doporučeních nijak neomezuje. Proto alespoň hodinu po braní MMS nepiju žádné ovocné šťávy s výjimkou jablečné. Jestli to způsobuje kyselina citronová nebo něco jiného, nevím a neřeším.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od MIRKO »

Já užívám MMS již asi 4.5 roku.Ted už jen nárazově...tak 2-3 týdny denně cca 6x, pak 3. měsíce pauza.Vyskoušel jsem snad všechno...nejvíce mi zřejmě funguje aktivace obyčejným citronem,nebo CDH.Nemůžu ale říci,že by na mne jakákoliv forma MMS nefungovala...pouze mi některá sedí více, jiná méně.Třeba na koupele používám stále aktivaci kyselinou citronovou.MMS 2 mi třeba moc nesedí...asi díky charakteru mé imunity /náchylnost k autoimunitním nemocem /RS/...jsme ale každý jiný...takže pro každého zní rada...,,průzkum bojem,,...a pak se ukáže.Já osobně považuji MMS za zázrak...již více než 4. roky opět žiju.Díky J.Humble. :eclap:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:lol: taky jsem se po delší době a po určtých problémech vrátil k MMS s kyselinou citronovou a zase jako vždy mě pomáhá :jump: díky za MMS zatím jsem poznal hodně věcí a samozřejmě dobrých i zlých ale MMS mě zatím nikdy nezklamalo :good:


Uživatelský avatar
Nso ci
Starší člen
Příspěvky: 105
Registrován: čtv 15 črc 2010 19:06
Dal: 268 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Nso ci »

vokoun píše: MMS mě zatím nikdy nezklamalo :good:
Ak sa môžem spýtať, čo riešiš, prosím, prostredníctvom MMS? Ďakujem za odpoveď.


„Chcem byť silný nie preto, aby som bol väčší než môj brat, ale aby som porazil svojho najväčšieho nepriateľa – seba.“ Indiánske príslovie.
lu1234
Stálý člen
Příspěvky: 56
Registrován: pon 01 zář 2014 10:36
Dal: 24 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od lu1234 »

Mam otazku,znici MMS probiotika v tele??? (to som sa docital na inej stranke).


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:) Tak MMS už beru v kuse asi měsíc a až na pár sprintů na OO :ptrain: to jde naopak poslední týden se stolice vrátila do normálu ;) jak to napsat :ethink: zdá se mě že problémy které mám tak nějak ustupují a pak zase gradují ale do větších rozměrů :ethink: přičítám to poslednímu tažení :bhead: doufám že těch potvor mně se ještě nikam nechce :enaughty: na dotaz co řeším za problém :) už jsem to tady kdysi popisoval jedná se o chlamky, borelku a na ně navazující problémy jako nečekaná únava, úzkost, dušnost, rozostřené vidění, deprese atd. díky MMS a jiným věcem se mě už dříve hodně věcí zlepšilo hlavně dech a taky jsem vypozoroval že ty potvory nemají rádi teplo :devil: s čímž jsem měl ze začátku problém protože já jsem ho zrovna taky nemiloval :enaughty: ale zviknul jsem si a proto se snažím hodně jezdit na kole a vúbec se nějak potit i saunu jsem si pořídil :smoke: ale chci se s nimi vypořádat tak nějak až do konce a né se prát o přežití :enaughty: léta přibývají a síly ubívají :? a tak to s tím MMS chci dokončit jako to udělala Sisa :good: omluvte mojí češtinu nejsem žádný rétor :color:


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

To s tím teplem, jsi asi vypozoroval dobře. Na youtubku je o borelkách video, kde mluví madarská doktorka, která se jimi zabývá už 30 let. Ta tam říká přesně to samé, že borelka nesnáší prokysličenou krev a teplo. Ty by nakonec odpovídalo i obranným reakcím těla, kdy se tělo snaží zbavit napadení tkáně zvýšením teploty. (podobně to dělají včely v případě napadení úlu sršněm. Obalí ho a zahřejí na svoji maximální teplotu,kterou už sršáň neustojí) Včera jsme taky zprovoznili novou infrasaunu. (Syn má Ureaplasmu, která se špatně léčí, takže taky zkusíme léčbě pomoct saunováním.)


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

vokoun píše:jedná se o chlamky, borelku
Na ně dobře zabírá kombinace MMS s informační medicínou - např. Joalis - Spirobor (borélie), Chlamydi (chlamydie), případně v kombinaci s Dreny (na orgány, které jsou zasažené). I tak je to běh na dost dlouhou trať, protože se dokážou rozšířit do celého těla. Ale můžu potvrdit, že to funguje. Měla jsem obojí a už nemám.


Kov
Zasloužilý člen
Příspěvky: 436
Registrován: pát 24 led 2014 17:45
Bydliště: Zlín
Dal: 90 poděkování
Dostal: 194 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Kov »

Můžu se Vás zeptat jak Vám byly ty breberuše diagnostikované? Já byl letos na krev a na výsledcích bylo několik řádků. Jeden z nich byl pozitivní, pak další diag.metoda negativní a celkový výsledek na závěr: negativní. Ten pozitivní řádek mě ale trochu znervozněl... Je ale taky možné, že jsem unavený spíš z povinností a nedostatku volného času.


vokoun
Zasloužilý člen
Příspěvky: 462
Registrován: stř 28 lis 2012 19:59
Dal: 601 poděkování
Dostal: 192 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od vokoun »

:? no stačí když se tě tam objeví protilátky tak si můžeš být jistý že je máš :epray: ale to neznamená že jsou aktivní :ethink: problém nastává hlavně když je chytneš a máš zrovna v těle nějáký zánět :ewhistle: imunita se věnuje něčemu jinému ty mrchy se rozjedou a máš velký problém :bhead: teda takhle to začalo u mně a asi u pěti lidí které dobře znám :bhead: měsíční jakoby chřipka s tím že normálně šmakuje a vše fuguje jak má ale cítíš takový lehký zánět a pak to začne no nepřeji to ani nepříteli :bye:


Hela
Zasloužilý člen
Příspěvky: 265
Registrován: stř 05 pro 2012 11:45
Dal: 191 poděkování
Dostal: 185 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hela »

Kov píše:Můžu se Vás zeptat jak Vám byly ty breberuše diagnostikované? Já byl letos na krev a na výsledcích bylo několik řádků. Jeden z nich byl pozitivní, pak další diag.metoda negativní a celkový výsledek na závěr: negativní. Ten pozitivní řádek mě ale trochu znervozněl... Je ale taky možné, že jsem unavený spíš z povinností a nedostatku volného času.
Diagnostika Salvií. Doktorům se pokud možno vyhýbám. Jejich diagnostické metody jsou nepřesné a často i nebezpečné (např. biopsie). Ale pokud např. borélie našli, znamená to, že v těle jsou, i kdyby to byla hraniční hodnota. Borélie apod. mohou být buď v krvi, tj. jsou aktivní, potom je doktoři v krvi najdou, nebo jsou zalezlé v ložiscích, odkud vypouštějí toxiny, potom doktoři najdou "protilátky", řeknou, že borélie tam byly, ale už nejsou. Ale ony tam jsou, jen čekají na příležitost, tj. na oslabení těla. O to se taky přičiňují tím, že vypouštějí toxiny. Jakmile k oslabení dojde, ložisko praskne, dostanou se do krve a začnou být znovu aktivní, rozmnožují se a šíří se dál po těle. To je taky důvod, proč není zrovna optimální brát na ně antibiotika, protože ta způsobují, že si borélie vytvářejí ložiska, která jsou potom po celém těle. Doktoři je už pak nediagnostikují, protože je dovedou najít jen v krvi, ale Salvie ložiska najde.


MIRKO
Zasloužilý člen
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17 bře 2011 10:27
Bydliště: Valašsko
Dal: 490 poděkování
Dostal: 228 poděkování

HyalEcaSan gel...

Příspěvek od MIRKO »

Od mé švagrové...kožní lékařky jsem dostal na vyzkoušení vzorek přípravku HyalEcaSan ...gelové krytí s antimikrobiálním a regeneračním účinkem.Používá se k lokální aplikaci na nehojící se rány /bércové vředy,diabetické defekty,praskliny,trhliny,proleženiny,píštěle,popáleniny,rozpadlé operační rány atd...brání ukládaní kolagenu a tím podporuje bezjizevnaté hojení tkáně.Já to zkouším spíše na drobnosti typu říznutí,odřeniny...zdá se,že to funguje skvěle.Do tohoto vlákna to píšu, jelikož součástí složení je mj. chlordioxid a kyselina chlorná...pro mne další potvrzení skvělých účinků MMS /v příbalovém letáčku dokonce píšou,že nejsou známé žádné kontraindikace a nežádoucí účinky při lokálním použití přípravku/.50g balení stojí v lékarně cca 500,-Kc...V kamenných lékárnách u nás ve městě není nikde skladem /novinka,kterou neznají ani lékarníci/, ale není žádný problém objednat,nebo objednat na netu. :bye:


Člověk není poražen, je-li sražen k zemi.
Poražený bude jen když na té zemi zůstane.
Hanja
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: pát 30 říj 2015 17:52
Dal: 1 poděkování

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Hanja »

Dobrý den, jsem tady nová. chtěla jsem poprosit zkušenější uživatele, nejlépe ty z vlastní zkušeností, zda pomocí MMS1 se jim podařilo vyléčit nákazu Mycoplasma pneumoniae, první prokázaná nákaza v květnu a červnu 2015 u mě i u dcery (12 let), obě přeléčeny makrolidovými antibiotiky, nyní opět recidiva, vysoké hodnoty v krvi, dceři nasazeny opět antibiotika, u mě nic, prý si má poradit tělo samo, dušnost, tíha na průduškách, počínající astma, v noci záchvaty dušení. Díky moc za každou radu či zkušenost.


Handa
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: stř 11 lis 2015 18:24

Re: MMS - Zkušenosti uživatelů II.

Příspěvek od Handa »

Máte někdo zkušenost,že by měl po MMS psychické potíže?MMS jsem brala na respirační infekci maximalně 3 kapky každou hodinu 8 krát denně,kvůli psychickým potížím jsem na několik dní vysadila a pak zkusila brát pouze 1 kapku 8 krát denně a znovu jsem začala mít psychické potíže- útlum,únava,ztráta energie,ztráta zájmu o cokoli.Po vysazení potíže během následujícího dne přešly.Handa.


Odpovědět

Zpět na „MMS - Miracle Mineral Solution“