Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Mimův vyvíječ vodíku - pokus o repliku

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
Uživatelský avatar
Smolař
Stálý člen
Příspěvky: 72
Registrován: sob 26 lis 2005 20:34
Bydliště: U Plasmy

patent

Příspěvek od Smolař »

a co tenhle, pošlu fotku když ti nejde adobe
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Brečím když tankuji drahý benzín
kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: sviecky

Příspěvek od kutil »

112 píše:Skus medene kable na privod VN ku svieckam, malo by to dat väcsiu energiu do vyboja a pridat este jednu indukcnu cievku k vyvijacu.
Ahojky, náhodně sem zabrouzdal do tohodle vlákna, zkuste se podívat na řešení Elabs Vracov
H.v.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Maco
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 28 led 2008 21:47
Dal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ahoj Kutil

Příspěvek od Maco »

Takže zmazal som moje príspevky aby som nebalamutil.Treba dodržať všetky rady a rozmery ako uvádza Mim.
Naposledy upravil(a) Maco dne čtv 13 bře 2008 20:08, celkem upraveno 1 x.


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

:)

Příspěvek od PeTr1 »

jen tak dal :good:


Maco
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 28 led 2008 21:47
Dal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

voda

Příspěvek od Maco »

z vodovodu
Naposledy upravil(a) Maco dne čtv 13 bře 2008 20:06, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: sviecky

Příspěvek od Mim »

kutil píše:
112 píše:Skus medene kable na privod VN ku svieckam, malo by to dat väcsiu energiu do vyboja a pridat este jednu indukcnu cievku k vyvijacu.
Ahojky, náhodně sem zabrouzdal do tohodle vlákna, zkuste se podívat na řešení Elabs Vracov
H.v.
Kutile....viděl jsem tě, ale to nic nemění na tom, že mystifikuješ ostatní. Tohle není zdroj pro auto, ale vysokonapěťový zdroj pro cokoliv. Mluvil jsem s Milanem. On v podstatě neví, na co to je....Hele, když neumíš postavit to základní a změřit to, na co tohle? ( Mám úctu k tobě a tvým šedinám, ale ......) Nic ve zlém....Mim


Však ono to půjde!!!
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zdroj VN

Příspěvek od 1220 »

Podobný zdroj dával i Pepo ale fakt na všeobecné použití, vím že to bylo myšleno dobře .......
K.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Re: VN

Příspěvek od la »

Peter píše:
Maco píše:To VN pracuje. :P
Mám zapojenu len jednu cievku na vývíjač na voštinu a funguje to.Plusové napájanie už nepoužívam,len mínus pol a VN.Start na benzin,prepínam na vodík zapnutím VN cievky,vypnem prívod benzínu a fachá to dalej.Trochu sa zmenia otáčky ale ide to.Je to zaujímavé tvoria sa velmi malinké bublinky a predsa ten motor točí.Možno ten vyvíjač ani nemusí byť taký velký,a niektoré sekcie asi pojdu von.Budem to ešte sledovať a pošlem nové udaje na forum.
Skvelé :D
Zdravím.Mohl by jsi třeba simulovat umístění vyvíječe ve voze tak, že jej umístíš na větší ukostřený plech(-) protože na fotografii je umístěn patrně na nevodivém povrchu stolu.I toto by mohlo mít vliv.la


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: sviecky

Příspěvek od kutil »

Mim píše: Kutile....viděl jsem tě, ale to nic nemění na tom, že mystifikuješ ostatní. Tohle není zdroj pro auto, ale vysokonapěťový zdroj pro cokoliv. Mluvil jsem s Milanem. On v podstatě neví, na co to je....Hele, když neumíš postavit to základní a změřit to, na co tohle? ( Mám úctu k tobě a tvým šedinám, ale ......) Nic ve zlém....Mim
Mime,mime, proč až tak?
Co jsem koupil, to jsem sem v dobrém úmyslu vložil. Nemyslíš že je zde ve fóru daleko více nefunkčních plánků a replik? Milanovi z Elabsu Vracov věřím, kdo chce, tak si s tím určitě poradí......
H.v.
PS- kdyby něco, jsou zde i SZ......


1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

toto ale není tak úplně o víře

Příspěvek od 1220 »

Všeobecný vn zdroj je rozdílný co se týče možností připojení, vlastně je úplně jiný, a kdyby Ti to s ním fungovalo, tak se obávám , že budu muset
sníst svůj klobouk :D , ber to jako výzvu, hned jak to bude fungovat , budu jíst, fakt nic zlého v tom není . :good:
:!:
K.


Maco
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 28 led 2008 21:47
Dal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

regulátor podtlaku

Příspěvek od Maco »

PETER...
ten regulátor podtlaku máš odskušaný a funkčný,mne sa jaksi nedarí s tým karburátorom :(


Maco
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 28 led 2008 21:47
Dal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Peter 601

Příspěvek od Maco »

Ten 39 karma bod máš odo mna :good:


Maco
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: pon 28 led 2008 21:47
Dal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maco »

Chalani,presne to som včera skušal.Moj problem je asi v tom,že mám tenku 5mm hadičku na privzdušnovanie vyvíjača a vela vody v bubleri a preto to nedokáže urobiť taký podtlak.Je nutný ten bubler? :idea:
Spolu to dokážeme :D
Dakujem všetkým za pomoc :good:


roman
Stálý člen
Příspěvky: 54
Registrován: sob 04 bře 2006 21:29
Dostal: 1 poděkování

Podtlak

Příspěvek od roman »

Na hadičku ventil a podtlak nastavíš ako chceš.
Roman.


Antena
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: úte 05 úno 2008 22:07

Příspěvek od Antena »

Ahoj
nasel jsem odkaz
http://www.h2o-energia.wz.cz/str/index. ... e/vyvijace
pise ze se neda pouzit vysoke napeti, on pouziva 12 nebo 24, ale urcite by se dalo napeti transformovat na vyssi treba 100V, take tam pise o rezonancnich frekvencich vody ktere jsou 620Hz 630Hz, 12kHz 42,8kHz...Ja sam jsem zkousel mayeruv vyvijec, 7 vyvijecu, kazdy vyvijec ze dvou trubek o vetsim a mensim prumeru, bez uspechu. Pak jsem pouzil informace z h2o-energia ale nepodaril se me naladit rezonancni kmitocet. Podle me to chce vyvijec z vice soustrednych trubek nebo jenom z nerezovych plechu (nemusi byt nutne titanove). Jde o naladeni spravne rezonancni frekvence, nejit proti prirode ale pouzit prirodu at pro nas maka :) Frekvence se pravdepodobne odviji od tvaru nadoby, elektrod, mnozstvi vody a asi se bude pohybovat kolem vise uvedenych hodnot.
Mnoho zdaru a pokud se to nekomu povede dejte vedet
Antena


Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“