Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Nikola Tesla - souhrn dostupných informací

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Sila!

Příspěvek od Aquarius1 »

Tohle bude nejspíš o tom že kdybys připojil ještě sluchátko o mnoha ohmech tak bys asi chytil nějakou tu silnou rozhlasovou stanici. :lol: Anténa dioda zem= nějaký ten proud.Se sovětskými germaniovými diodami které se používali v televizorech Rubín se v krystalkách dalo naměřit až 0,5v.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Stránky o Teslovy

Příspěvek od Aquarius1 »

Jelikož jsem praštil s výzkumem mám čas brouzdat.Našel jsem toto,možná že to znáte ale je to dost pěkný a kdo cestuje může zajet se osobně seznámit s prací Nikoly Tesly.

http://www.tesla-museum.org/


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
wivo
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 07 úno 2008 8:05
Dostal: 4 poděkování

nejaky ten preklad

Příspěvek od wivo »

vazeni pratele,
o Teslovi je toho na internetu opravdu mnoho, nicmene vetsinou se jedna jen o zakladni informace a tech dulezitejsich pro praxi je opravdu malo...
Jelikoz se vsak o tohoto clovicka zajimam delsi dobu, nedalo mi to a zacal jsem sbirat informace ktere by se dale vyuzit nejen teoreticky, ale hlavne v praxi.
proto prikladam soubor s nejakym tim prekladem, samozrejme se jedna o prevzate veci vetsinou z nuenergy a jinych..Cestina je sice misty strasna - jde mi spise o podstatu nez o aeiouy...Kez vam to bude inspiraci..
Přílohy
1ventil.doc
(42 KiB) Staženo 396 x
2jak postavit alternativni zdroj energie.doc
(114.5 KiB) Staženo 506 x
3moderní okruh zářivé energie.doc
(102.5 KiB) Staženo 496 x
4Záchranná síla z atmosférické statické elektřiny Charles.doc
(32 KiB) Staženo 404 x
5zakladni okruh zarive energie.doc
(216 KiB) Staženo 452 x


wivo
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 07 úno 2008 8:05
Dostal: 4 poděkování

no

Příspěvek od wivo »

jeste jedna vec, pokud se mi to podari, mam nekde cca 2 roky zasity preklady originalnich patentu Tesly - jedna se o vsude zname pristroje
na zarivou energii...
jenze mam v CD tak trosku bordylek, takze se neodvazuju odhadnout jak dlouho mi to hledani bude trvat...


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Tesla scalar-Scalar Waves Transmitter(SWT) a jiné chutnosti

Příspěvek od Barbucha »

Takové Teslovo robátko, doufejme, že už někomu nevyrostlo.

http://jnaudin.free.fr/html/sclxmtr.htm

potažmo na

http://jnaudin.free.fr/index.htm

značné množství různých magoráren, včetně rozkladu vody, antigravitace, a jiných "utopií".

není třeba jakákoliv registrace.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
martinq
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1235
Registrován: pon 27 bře 2006 16:33
Bydliště: Prágl
Dal: 31 poděkování
Dostal: 203 poděkování

kniha

Příspěvek od martinq »

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/701027/nikola-tesla-a-jeho-dilo.zip
Nikola Tesla a jeho dílo 230 str 279MB
autor Ing. Slavko Bokšan
přeložil Vlasta a Jovan Čírličovi

vydal roku 1947 Nakladatelství Rovnost v Brně


NECHAT v CODE !!!!


Vím, že vím vše, aneb meditace o ničem.
Elektro
Zasloužilý člen
Příspěvky: 434
Registrován: čtv 19 črc 2007 11:52
Bydliště: Banskobystrický kraj
Dal: 3 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: kniha

Příspěvek od Elektro »

martinq píše:

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/701027/nikola-tesla-a-jeho-dilo.zip
Nikola Tesla a jeho dílo 230 str 279MB
autor Ing. Slavko Bokšan
přeložil Vlasta a Jovan Čírličovi

vydal roku 1947 Nakladatelství Rovnost v Brně


NECHAT v CODE !!!!
Nejde to stiahnuť. Skúšal som to Operou aj IE a vyhadzuje, že súbor nebol nájdený. Aj som sa prihlásil a stále rovnako.


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Re: kniha

Příspěvek od Barbucha »

Elektro píše:
martinq píše:

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/701027/nikola-tesla-a-jeho-dilo.zip
Nejde to stiahnuť. Skúšal som to Operou aj IE a vyhadzuje, že súbor nebol nájdený. Aj som sa prihlásil a stále rovnako.
FireFoxem to stáhnout jde frčí to bez problému 270-350KB/s.


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: kniha

Příspěvek od Ilem »

Elektro píše:
martinq píše:

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/701027/nikola-tesla-a-jeho-dilo.zip
Nikola Tesla a jeho dílo 230 str 279MB
autor Ing. Slavko Bokšan
přeložil Vlasta a Jovan Čírličovi

vydal roku 1947 Nakladatelství Rovnost v Brně


NECHAT v CODE !!!!
Nejde to stiahnuť. Skúšal som to Operou aj IE a vyhadzuje, že súbor nebol nájdený. Aj som sa prihlásil a stále rovnako.
Mohlo by to být i nastavením firewallu na vstupu sítě. Záleží na tom, kde a jak se připojuješ


"Dum spiro spero"
Ciceron
Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Moray a Teslova

Příspěvek od Barbucha »

Pokus si projedete Teslovu teorii o skalárním interferometru, tak zjistíte, že se tam zmiňuje o Morayových generátorech z VE. Je nanejvýš podivné, že přes veškerý humbuk, který kolem těchto generátorů byl je dostupných pouze několik fotografií a nahoře uvedené schéma. To ale není to co by mohlo dodávat tolik energie, kolik předpokládal Tesla. To je doopravdy akorát krystalka na místní silné stanice. To není prezentovaný generátor o výkonu 2 ani 50KW o kterých hovoří prameny. Z toho mě vyplývá pouze jediná zkutečnost. Morayův generátor je funkční a tohle je akorát jen zástěrka a skutečný generátor včetně patentové přihlášky zkrátka někdo uklidil z dosahu zkoumavých očí "veřejnost". Prolezl jsem toho na netu kvulivavěk Morayovi vcelku dost, ale výsledek téměř žádný, což je velmi divné. Máte někdo jinou zkušenost?


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

Ahoj.

Příspěvek od la »

Ahoj ,k tomu Moray ,ono je to ozáření moc sem to tam do fora nechtěl dávat aby nebyl někdo osvícenej. http://www.nuenergy.org/
Materiály jsou lehce k sehnání vlastním sběrem.MĚŘENÍ JE NUTNOST!!!!!hrdinství není na místě.
Přílohy
vyzkum_zarive_energie[1].doc
(1.19 MiB) Staženo 798 x


MartinS

Zariva energie - pohon Teslova automobilu

Příspěvek od MartinS »

Zdravím

na zaklade amaterskeho popisu pana "Savo" o Teslove pohonu automobilu, se snazim pochopit a vytvorit neco - co mozna fungovalo pred 80 lety. :lol:
Zatim jsem u jednoduchych vypoctu civek, kondenzatoru, impedance, anten. Urcityma vypoctama jsem se dostal k frekvenci 2,153470 GHz.
Neví nekdo jaky prvek je v eteru na 2,153470 GHz? Na internetu jsem nasel pouze odkaz na prepetove ochrany do max. kmitoctu 2.15GHz. Ma-li nekdo zajimave informace o teto frekvenci muze mi je zdelit.

Dik za pomoc
Martin


rade

Příspěvek od rade »

Nejde mi to také stáhnout, zkoušel jsem to na 4 počítačích.Píše to poškozený soubor.Nemůžete mi to někdo poslat na mail.Díky Radek


Uživatelský avatar
Barbucha
Zasloužilý člen
Příspěvky: 611
Registrován: sob 19 črc 2008 2:10
Bydliště: Praha
Dal: 5 poděkování
Dostal: 61 poděkování

Příspěvek od Barbucha »

rade píše:Nejde mi to také stáhnout, zkoušel jsem to na 4 počítačích.Píše to poškozený soubor.Nemůžete mi to někdo poslat na mail.Díky Radek
Záleží na tom jak velkou máš emalovou schránku. Tenhle výtvor má 280Mega. To se vetšinou do emailu nevejde. :bye:


Já to říkám pořád / neřád /, nejhorší jsou trpaslíci, všude vlezou a strašně se množí, jo ještě taky ten divnej němec co nám všechno skovává.
Odpovědět

Zpět na „Universum“