Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Animálnosti

Přesunuté příspěvky s "nulovou" informační hodnotou...

Moderátor: FUP - Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pro Klučka

Příspěvek od Iv »

Velice pěkná práce i video je provedeno dobře,jen to měření je špatně.Musíš srovnávat o stejných proudových hodnotách,to jest dvě nádoby,každá s jinou vodivostí,jinak je to pak tak,jak jsi to podal,jo a jedná se o rezonanci přístroje s buňkou.Pokud Tě přešel vztek,tak ti držím palce,jo a pak velký pozor při spuštění do motoru,na hladinu si dej raději tenký polystyren.Jinak ještě k těm bublinkám,podle kterých vše povrchně soudíte,máš dvě bublinky o stejné velikosti,ale jen jedna z nich bude mít větší energetický potenciál.
P.S Kdyby jsi mě neposlal SZ s omluvou,tak tě nechám plácat dál,to beru,ale dávej pozor vždy,než něco odsoudíš-raději zpomal,ale to nemyslím ve špatném.
Naposledy upravil(a) Iv dne stř 21 led 2009 22:59, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Re: Pro Klučka

Příspěvek od klucka »

[quote="Iv"]Velice pěkná práce i video je provedeno dobře,jen to měření je špatně.Musíš srovnávat o stejných proudových hodnotách,to jest dvě nádoby,každá s jinou vodivostí,jinak je to pak tak,jak jsi to podal,jo a jedná se o rezonanci přístroje s buňkou.



Ahoj ivan, ved som ti už ku tomu napísal....ja sa hnevám 2min max a potom už nie...dobre som to nepochopil čo mi tým chceš povedat...ved ked mám rovnaký roztok tak by mal íst prúd rovnaký alebo menší...ale vodíka to vyrábalo menej...hm?Ako dosielim tú rezonanciu...ak ked tam dám cievky...napetie je špičkovo 55V a robí to ešte menej vodíku ako pri 1,5V.proste uplne rozne signály priebehy..
Naposledy upravil(a) klucka dne stř 21 led 2009 23:03, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Klučka

Příspěvek od Iv »

klucka píše:
Iv píše:Velice pěkná práce i video je provedeno dobře,jen to měření je špatně.Musíš srovnávat o stejných proudových hodnotách,to jest dvě nádoby,každá s jinou vodivostí,jinak je to pak tak,jak jsi to podal,jo a jedná se o rezonanci přístroje s buňkou.



Ahoj ivan, ved som ti už ku tomu napísal....ja sa hnevám 2min max a potom už nie...dobre som to nepochopil čo mi tým chceš povedat...ved ked mám rovnaký roztok tak by mal íst prúd rovnaký alebo menší...ale vodíka to vyrábalo menej...hm?Ako dosielim tú rezonanciu...ak ked tam dám cievky...napetie je špičkovo 55V a robí to ešte menej vodíku ako pri 1,5V.
Tak a v tom je ten čert,pošlu Ti SZ.


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Test

Příspěvek od klucka »

No test dopadol velmi zle....malí plamienok horel,,,,,a papalo to cca 16A
potom mi vybuchol vyvíjač :)))) (u mna nič neobviklé) dávajte si bacha....testovaciu stolicu už budem mat zajtra hotovú...motor zo škodovky...perfektná GO a predcízne zabrúsené ventily...tlak vo valcoch je 13,6 bežne je po go 10,5 at.na benzín šlape ako hodinky....uvidíme čo povie na vodík ak ovšem niaký bude..


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

niet rady... :(

Příspěvek od klucka »

čafte fachmani....skúšal som možné nemožné na tom motore pripojit vyvíjač podtlak ako má byt..jedno z druhým...vyvíjač taký že mi horel 5cm ohen,....nič ani náznak že by motor chcel íst...!!!prebublávanie proste nič!!!
Naposledy upravil(a) klucka dne úte 27 led 2009 23:52, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

otázka..

Příspěvek od klucka »

neviem ako dalej..


Uživatelský avatar
Iv
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1080
Registrován: sob 07 říj 2006 17:51
Dostal: 8 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: otázka..

Příspěvek od Iv »

klucka píše:neviem ako dalej..
Spoj se prosím s Novákem přes SZ,on ten motor měl v provozu zkušebně!


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

ahojte

Příspěvek od klucka »

Som tu podstate nový a nemám právo niekoho posudzovat ale tiež mne moji známi vytíkajú že prečo im nedám presný návod ako to spravit....venujem sa tomu už dost dlho a zatial mi na to motor nebeží...ale dnes som si spravil další vyvíjač lebo postupne si to človek poskladá ako skladačku a dostane sa ku cielu...sú tu ludia ktorý ochotne mi poradily a odpovedali na otázky ktoré som im položil...ja som sem začal dávat niektoré príspevky z mojich poznatkov...zaberá mi to kopec času skúšanie atd...často sa mi o tom sníva...otec mi vždy vravý nebud zbrklí to chce čas to pochopit a ked to pochopíš budeš na to hrdý! Ja som taký blbec že vždy ked možem pomožem a vela ludí mi osralo hlavu!Doslova! mim,ivan,a iný radia ako možu ak chcú tak poradia nikto nemože čakat, že teraz niekoho chití za ručičku..a pod ja ti presne ukážem ako sa to robí....ked človek chce tak to musí íst !!!!!!!!!!


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

no asi tak

Příspěvek od klucka »

Vyvíjač som dokončil vid priložené foto je tam 16 dosiek 1x82x202mm
prúd to papá 24A pri 12,8V to je 307,2W vyrobí to 0,5L hho/52sek
je to voda z vodovodu čistá bez prísad.Motor š120 sa mi vysmial aj ked som prebublával a robil všetko možné nešiel ani na volnobeh...


Uživatelský avatar
Eter
Starší člen
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 20 lis 2008 11:59

Len tak ďalej

Příspěvek od Eter »

klucka pridavam ti karmu zasluzis si ju


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

Dnes som mal den D

Příspěvek od klucka »

Po dlhoročných skúsenostach som sa dopracoval ku tomu čo som sem pridal nemohol som to ešte napojit na motor ale akonáhle to budem mat hotové tak to tu bude...Eter dík :)


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

....

Příspěvek od klucka »

....
Naposledy upravil(a) klucka dne ned 01 úno 2009 10:22, celkem upraveno 1 x.


Návštěvník

benzinovodik

Příspěvek od Návštěvník »

Chlape , nech ti to nebuchne lebo to bude tiez "zazracny" buch !!!


Uživatelský avatar
klucka
Starší člen
Příspěvky: 139
Registrován: ned 18 led 2009 23:26

....

Příspěvek od klucka »

....
Naposledy upravil(a) klucka dne ned 01 úno 2009 10:23, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Smolař
Stálý člen
Příspěvky: 72
Registrován: sob 26 lis 2005 20:34
Bydliště: U Plasmy

kopanec

Příspěvek od Smolař »

lidi boha snažte se!
Myslím že víc to přiblížit ani nejde!


Brečím když tankuji drahý benzín
Zamčeno

Zpět na „Černá díra“