Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...

Relax u kávičky

Společenské dění u nás i ve světě.
Zamčeno
blackjoe9
Stálý člen
Příspěvky: 85
Registrován: ned 02 bře 2008 1:16

Americká tuposť :D

Příspěvek od blackjoe9 »

Ach jaj, amíci to zas pos****.. :shock: :roll:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Sme až príliš ďaleko na to, aby sme prestali...
koumak
Stálý člen
Příspěvky: 41
Registrován: čtv 14 úno 2008 22:04
Bydliště: dielna

tupost?

Příspěvek od koumak »

Skolenie kvalitnej volicskej zakladne.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Pro příznivce rychlých projektilů.... Jedná se o ruské saiga a molot, systém kalach, není vyloučena konstrukce náboje s jednotnou střelou nebo kontejnerová podkaliberní střela, na boj v našich podmínkách plastové střely nebo broky v plátěném kontejneru, případně plastové broky. Vše konzumuje bez zaváhání.
Konstrukce zásobníku je Brno, výroba tamtéž, cena pouze pro otrlé. Ovšem, když musíš, tak musíš......
http://www.maxrounds.com/index.php?opti ... &Itemid=62
Oko pravověrných nezůstane suché......


Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

tankovanie vodíku v Čechách

Příspěvek od sano »



martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

klucííííí mám to skoro doma

Příspěvek od martin11 »

....tak hoši...začínám na základě této zprávy
http://www.etrend.sk/auto/auto-novinky/ ... 57290.html
...začínám šetřit na vodíkový auto....mám to do Neratovic 8 km....jen by mě zajímalo...kde že ta pumpa tam bude...trochu to tam znám...tak jsem zvědavej....až zjistím podrobnosti tak napíšu...martin11 :lol:


... věřím, že se " TO " povede ......
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

The Secret - Tajemství

Příspěvek od Edgar »

Zajímavý dokument o síle pozitivního myšlení.
http://filmy.itelka.com/the-secret

Jo a prosím: Nešlo to stáhnout rozumně nebo dokonce rozumně a v celku, pokud se to někomu podaří, tak třeba AVI by nebylo od věci. Dík


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Stahuji a zatím v pohodě ;)


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Příspěvek od Aquarius1 »

Kam to mám dát až to stáhnu,Je to dost veliký.Můžu to převíst do AVI nebo do DVD.


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
Uživatelský avatar
Aquarius1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1195
Registrován: ned 16 pro 2007 0:43
Bydliště: Planeta Země
Dal: 5 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: The Secret - Tajemství

Příspěvek od Aquarius1 »

Edgar píše:Zajímavý dokument o síle pozitivního myšlení.
http://filmy.itelka.com/the-secret

Jo a prosím: Nešlo to stáhnout rozumně nebo dokonce rozumně a v celku, pokud se to někomu podaří, tak třeba AVI by nebylo od věci. Dík
Máš pravdu nejde to stáhnout v celku mám toho jen 84MB ale to důležitý tam je tak nevím převést nebo ne :?: Nevím jak stáhnout zbytek,leda počkat a stahovat dál po kouskách.
Teď mi to vyjelo,prvních 45min je zdarma,pokud to chce někdo celé musí zaplatit.
Za 75min povídání docela dost ale zas je tam ten konec co nikdo kdo nezaplatí neuvidí a neuslyší,hold je to taky trochu o penězích,někdo to musel natočit a ti co tam povídají jak máme pozitivně myslet z něčeho musí žít že? :D
Já vám poradím,myslete pozitivně,berte věci jako že je máte,věřte tomu že dosáhnete na to co chcete a především berte dokud někdo dává a snažte se být přející a spokojení.Tohle všechno máte zdarma,jen se tím řídit.Vlastně je to to samé co mi říká má sestra,odpusť všem co ti ublížili a přej jim to nejlepší a to z hlouby duše,vyrovnej se sám se sebou a tím dosáhneš klidu a hlavně až budeš přát jiným nezapomeň přát i sobě,jedině tak dosáhneš toho co si přeješ.
Toť vše od Aquarius1


Věřím že v jednoduchosti bude ta pravá příčina neúspěchu dosavadního bádání,jelikož se bastlíme (a to i já) ve vymýšlení složitých mechanismů.
PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Příspěvek od PeTr1 »

musis pockat za 72 min to pojede dal.no jo no co uz.


jarda ovčák svitavy

Příspěvek od jarda ovčák svitavy »

Ano. pozitivní myšlení je neuvěřitelná síla, neuvěřitelný motor a jediná možnost, jak nezešílet sám ze sebe. Nelze však o tom diskutovat ani s pesimistou, ani s realistou, jak sami sebe nazývají tito nešťastníci.
Když jsem byl maličký troubelínek, babička mne vždy, když jsem si rozbil hubu těšila říkankou: vesele jen vesele, život musíš brát, když se tváříš kysele, kdo tě má mít rád?
Jsme na světě jen na krátkou návštěvu, netřeba ten život brát až tak vážně. Faktem zůstává, že pro optimistu jsou pesimisti tragikomické postavy a pro pesimistu je chronický optimista zcela nesnesitelný.
Každý den je třeba udělat si radost. Dnes jsem narazil cestou od navara na nádherně klikatou cestu vesnicí, zcela krystalicky zledovatělou. Jako zrcadlo. Lidé na sebe hrozili, zastavovali a padali, kopali do zprohýbaných blatníků a já to vše profrčel nádherným driftem. Na konci jsem se otočil a repete. Prostě nádhera. Jasně ža mám 4x4, ale....... jedna silnice, jedna vesnice, stejná ledovice , a minimálně dva rozdílné pohledy na stejnou věc.
A o tom to je.


pepe
Zasloužilý člen
Příspěvky: 693
Registrován: ned 21 říj 2007 23:50

Příspěvek od pepe »

ŠTASTIE PRAJE PRIPRAVENYM !
. Pepe
Naposledy upravil(a) pepe dne stř 11 úno 2009 15:20, celkem upraveno 1 x.


Dobrý karbaník vie , že aj oko je možné prebiť .
martin11
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4090
Registrován: čtv 17 led 2008 16:08
Dal: 384 poděkování
Dostal: 243 poděkování

800

Příspěvek od martin11 »

...zdravím všechny zde....toto je muj 800 příspěvek...omlouvám se všem, které jsem zde na foru urazil, naštval, nebo se dotknul jejich ega na citlivém místě, ....u koho se mi to ještě nepodařilo, tak slibuju, že to v budoucnu jistě napravím....
...ti, kteří byli naopak potěšeni, čímkoli, co jsem na forum přinesl , a něco si z toho vzali naopak slibuju, že už nic nemám...a jestli mám, tak nedám....sam mám málo.....
...a pro všechny ...plusový i minusový....trocha vážné hudby....zdraví vás nezaměnitelná dvojka... Karkulka Červená a Martin11 :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


... věřím, že se " TO " povede ......
1220
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1719
Registrován: úte 09 led 2007 12:49
Bydliště: Praha
Dal: 1 poděkování
Dostal: 20 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Ebenové

Příspěvek od 1220 »

Potřetí.

k.


Uživatelský avatar
la
Zasloužilý člen
Příspěvky: 1854
Registrován: úte 06 úno 2007 19:04
Bydliště: Brno
Dal: 763 poděkování
Dostal: 238 poděkování

.?

Příspěvek od la »

:D


Zamčeno

Zpět na „Vážně i nevážně o všem kolem nás“