Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Mimův vyvíječ vodíku - pokus o repliku

Souhrn všeobecných informací nejen pro "Vodíkáře".
Odpovědět
xzzzx
Zasloužilý člen
Příspěvky: 285
Registrován: stř 14 bře 2007 10:52
Bydliště: Valtice
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: zase ten eseista

Příspěvek od xzzzx »

sao píše:Jak si říkáme neustále s La : Musí na to být řidičák
Popsal si to presne.
jen myslim ze to 0.000........ nebylo presne. My vsichni mame v sobe takoveho maleho skritka ktery kdyz jeho pan neco vymysli dobreho a vypusti to do sveta tak se v nas zacne strasne trast. a to je pro nas to dulezite.
S pozdravem pro vsechny


Svět zboř! Já budu stát.
sao
Zasloužilý člen
Příspěvky: 393
Registrován: sob 03 bře 2007 13:40
Bydliště: MORAVA
Dostal: 7 poděkování

Příspěvek od sao »

Já vím , že bych tam těch “ 0 “ musel dát mnohem víc , ale položená osma tady asi není :jump:

Ale teďka mně tak napadlo , že jsem tam nenapsal asi to jedno z mnoha důležitých a to mě mrzí a tak aspoň s křížkem po funuse
- a to je tolerance -- tolerance jeden vůči druhému a to myslím je , aspoň pro toto forum to nejdůležitější.

Prát do sebe , - můžem horem dolem ,ale až jde do tuhého -- tak „“ hop -- achtung , achtung „“ a stát pěkně, jeden při drůhém

Jsme jenom ta hovádka boží a úcta jeden ke druhému – ať se děje , co chce -- musí být .

Jsem tomu rád , že se to aspoň tady dodržuje a že si hnedka všechno řeknem na rovinu a neděláme kolem toho žádné obštrukce .
Nevraživost jeden ke druhému je jedno z nejhorších co může být a pokrátí to akorát lidem život a nic víc .

Nic se tím nevyřeší , akorát ubude kamarádů a rozpadne se zase jedno fórum a to si myslím nikdo z nás nechce a ani nemůže chtít , protože je mezi námi dost rozumných , kteří na blbosti nemají čas , stejně jako já-.

A t ak honem zase do roboty nebo jak se rozepíšu , tak zase bude esej .

opět sám sobě cenzuroval -- sao --


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

?

Příspěvek od PeTr1 »

Jako že je nemáš obroušené,ale hladké?Tak to bude asi jeden z těch duvodů hihihih
Naposledy upravil(a) PeTr1 dne ned 05 srp 2007 9:18, celkem upraveno 1 x.


kutil
Zasloužilý člen
Příspěvky: 766
Registrován: pát 25 lis 2005 19:33
Bydliště: Morava
Dal: 48 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Proč mi to nejde

Příspěvek od kutil »

Peter píše:Tohleto je asi důvod proč mi to nejde.
Ahojky, já jsem životní optimista :-))
Jestliže položíš otázku tak, že to nejde že to snad už ani horší být nemůže tak ti optimisticky odpovím- ale může!
Podle mě je zádrhel někde jinde a bohužel taky zatím nevím kde-grrr
H.v.


magnetovník

Re: Proč mi to nejde

Příspěvek od magnetovník »

Peter píše:Tohleto je asi důvod proč mi to nejde.
Díry bez otřepů, zakulacené hrany, vypadá to, že VN má zatraceně těžkou práci a náhodně se nevybije , nebude mít dostatečný potenciál, vypadá to ,že by to chtělo buď zvýšit úroveň VN, anebo o cca 0,3 nebo víc
mm zvýšit průměry děr převrtáním , popř důlčíkem, nebo ostrým sekáčem vytvořit nerovnoměrně hroty. :good:


belamachina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 328
Registrován: stř 17 led 2007 1:59
Dostal: 1 poděkování

Re: Proč mi to nejde

Příspěvek od belamachina »

Peter píše:Tohleto je asi důvod proč mi to nejde.
z druhej strany je to ostre?


PeTr1
Zasloužilý člen
Příspěvky: 341
Registrován: úte 03 črc 2007 23:20
Dostal: 3 poděkování

Re: pro magnetovník

Příspěvek od PeTr1 »

To co má na obrázku je nerez elektroda a ne hliník .


lajos
Zasloužilý člen
Příspěvky: 2448
Registrován: pát 25 lis 2005 14:32
Bydliště: Liberec
Dal: 471 poděkování
Dostal: 212 poděkování

díry

Příspěvek od lajos »

Ten kupovaný nerez s 5mm otvorama má z jedné strany zakulacené kraje otvorů ale druhá strana je ostrá!! Je dělaná zřejmě na lisu.


Uživatelský avatar
Smolař
Stálý člen
Příspěvky: 72
Registrován: sob 26 lis 2005 20:34
Bydliště: U Plasmy

nevím...

Příspěvek od Smolař »

snad se to bude hodit
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Brečím když tankuji drahý benzín
Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilem »

Mě to funguje. Je to patent, kde se jako katoda používá magnezium a jako anoda hliník. Ještě tam něco dělá bauxit. Asi to bude stát za prostudování, ale s mojí angličtinou na to teď nemám čas. Pokud jsem dobře pochopil, píše tam, že dodává 30 procent produkované energie.


"Dum spiro spero"
Ciceron
Chefo
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: úte 12 čer 2007 11:26

Příspěvek od Chefo »

zaujimavy projekt musim si to najprv prestudovat :D


Uživatelský avatar
Heaven
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: stř 29 srp 2007 5:04
Bydliště: Trutnov

Ahoj pro všechny

Příspěvek od Heaven »

Jsem zde nový a H2O technologie se mi líbí. Je toho zde hodně strávil jsem skoro 6hodin čtením pokud jsem pochopil správně tak vyvíječe nějak fungují všechny ale tady se Vám nejvíce osvědčili deskové. Rád byh také zkusil repliku Mám hondu Prelude 1,8 pak Chevrolet lumina 3,1 to asi ne?Nebo až později šel bych do toho jen nemám žádné zkušenosti. Pak mám ještě náhradní Š120 to by bylo na zkusení asi nejlepší? Poradí mi někdo jak začít rád bych pak vypracoval podrobný návod jak na to i pro druhé zvládnu li to sám. Nebojte nemám ambice kázat moudra nejsem ani vědec ani politik. Jen bych chtěl aby se tato technologie více rozšířila mezi lidi zdola aby ji už nebylo možné přehlížet a diskreditovat.
Zatím přeji pěkný den
Síla vás Provázej
Heaven


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Ahoj pro všechny

Příspěvek od Ilem »

Heaven píše:Jsem zde nový a H2O technologie se mi líbí. Je toho zde hodně strávil jsem skoro 6hodin čtením pokud jsem pochopil správně tak vyvíječe nějak fungují všechny ale tady se Vám nejvíce osvědčili deskové. Rád byh také zkusil repliku Mám hondu Prelude 1,8 pak Chevrolet lumina 3,1 to asi ne?Nebo až později šel bych do toho jen nemám žádné zkušenosti. Pak mám ještě náhradní Š120 to by bylo na zkusení asi nejlepší? Poradí mi někdo jak začít rád bych pak vypracoval podrobný návod jak na to i pro druhé zvládnu li to sám. Nebojte nemám ambice kázat moudra nejsem ani vědec ani politik. Jen bych chtěl aby se tato technologie více rozšířila mezi lidi zdola aby ji už nebylo možné přehlížet a diskreditovat.
Zatím přeji pěkný den
Síla vás Provázej
Heaven
Vysvětlím ti, proč tady ještě takový návod není. Není to technologie pro každého. Jen pro ty hloubavé a vnímavé. Ti, kdo uspěli, vědí moc dobře, proč sem nedají kompletní a úplný návod. Každý si to musí osahat a hlavně pochopit. Abys věděl, s čím pracuješ, musí ti menší množství křápnout. U mě to bylo asi 10ml ale za 5 min už jsem zase trochu slyšel a za 1/2 hod mi i přestalo zvonit v uších. Prostě dokud nebude k dispozici hotový výrobek, který bude bombenfest a idiotenrzistant, musí si to každý projít od začátku. Ten, kdo to zvládne, se dostane k cíli.


"Dum spiro spero"
Ciceron
habana

Re: Ahoj pro všechny

Příspěvek od habana »

Ilem píše:
Heaven píše:Jsem zde nový a H2O technologie se mi líbí. Je toho zde hodně strávil jsem skoro 6hodin čtením pokud jsem pochopil správně tak vyvíječe nějak fungují všechny ale tady se Vám nejvíce osvědčili deskové. Rád byh také zkusil repliku Mám hondu Prelude 1,8 pak Chevrolet lumina 3,1 to asi ne?Nebo až později šel bych do toho jen nemám žádné zkušenosti. Pak mám ještě náhradní Š120 to by bylo na zkusení asi nejlepší? Poradí mi někdo jak začít rád bych pak vypracoval podrobný návod jak na to i pro druhé zvládnu li to sám. Nebojte nemám ambice kázat moudra nejsem ani vědec ani politik. Jen bych chtěl aby se tato technologie více rozšířila mezi lidi zdola aby ji už nebylo možné přehlížet a diskreditovat.
Zatím přeji pěkný den
Síla vás Provázej
Heaven
Vysvětlím ti, proč tady ještě takový návod není. Není to technologie pro každého. Jen pro ty hloubavé a vnímavé. Ti, kdo uspěli, vědí moc dobře, proč sem nedají kompletní a úplný návod. Každý si to musí osahat a hlavně pochopit. Abys věděl, s čím pracuješ, musí ti menší množství křápnout. U mě to bylo asi 10ml ale za 5 min už jsem zase trochu slyšel a za 1/2 hod mi i přestalo zvonit v uších. Prostě dokud nebude k dispozici hotový výrobek, který bude bombenfest a idiotenrzistant, musí si to každý projít od začátku. Ten, kdo to zvládne, se dostane k cíli.

Ileme, musím reagovat.
Myslím, že pro úplnost a v zájmu objektivity by bylo moudré dodat, že dosud neexistují žádná hodnověrná svědectví o tom, že to někomu funguje, vždy jde pouze o prohlášení některého jednotlivce "že mu to jede".
A taky pak že se třeba jednou stalo, že spousta lidí postavila repliku onoho údajně funkčního zařízení...a vono nic.
Tolik zmařeného materiálu. Tolik hodin práce a úsilí obráceného v niveč.
A bohužel i tolik důvěry.
A myslím že to je ta největší rána, kterou autor originálu, podle kterého se replika hromadně stavěla, takto poměrně plošně utržil.
Zeptej se schválně Ileme všech těch, kteří stavěli repliku na jejich názor. Jako kdybych je všechny slyšel ještě teď. :roll: :roll:
Takže zůstaňme raději oběma nohama na zemi ano?
To ovšem ale neznamená, že ta cesta neexistuje, sám jsem přesvědčen o tom že tu někde je.
Je to ale pouze moje přesvědčení, nikoliv však výsledek. A to je velký rozdíl.
Anebo se snad mýlím? Něco mi uteklo?
A abys věděl, tak i já jsem podlehl té slepé důvěře a repliku jsem začal dělat. Dokončení přerušila dovolená a pak ten hromadný neúspěch.....
Věř ale tomu, že jí stejně dodělám, i když tedy jaksi výsledek je předem známý.
Takový jsem to zabejčený blbec. :roll: :roll:
Naposledy upravil(a) habana dne ned 02 zář 2007 12:38, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Ilem
Zasloužilý člen
Příspěvky: 3119
Registrován: pon 25 zář 2006 20:52
Bydliště: Hradec Králové
Dal: 71 poděkování
Dostal: 349 poděkování
Kontaktovat uživatele:

pro Habanu

Příspěvek od Ilem »

Bohužel máš pravdu. Jediné co jsem viděl na vlastní oči fungovat byl Iv1. V zájmu objektivity musím dodat, že jsem viděl, jenm, že to bublá, nic jsem neměřil. Ostatním údajům buď musím, nebo nemusím věřit.
Přesto všechno věřím i Mimovi, i Ivanovi, že jim to funguje.
Myslím si. Že může být něco, co nikdo z nich nepovažuje za důležité a přesto je to klíčová záležitost pro funkci.
Taky stavím repliku, ale přerušila ji dovolená a potom dokončování zakázek v práci


"Dum spiro spero"
Ciceron
Odpovědět

Zpět na „Rozklad vody a vodík - všeobecně“