Aktuálně: Nový finanční systém - SPDR nabízí doživotní měsíční rentu, oddlužení. financování vlastních projektů. Více zde...
Město Krnov - Dobré srdce Krnova - QR platba na účet města Krnova - Pomoc postiženým při povodních. Více zde...

Zničí příchod VE stávající společnost ?

Filosofie přírodních jevů.
Odpovědět
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

Re: Zničenie spoločnosti

Příspěvek od sano »

Žijeme dobu koexistencie voľnej energie a jestvujúcich energií. Zo samej podstaty vedy vyplýva, že napriek značným tlakom na obmedzenie voľnej energie sa táto časom presadí.
Je absolútne jedno, či na tomto fóre si niekdo nechá svoje poznatky pre seba, alebo ich zverejní. Ku masovému rozšíreniu voľnej energie prispeje samotná veda, stránky p. Naudina sú toho dostatočným dôkazom.
Vezmite len prípad s fúznou reakciou pri izbovej teplote. Najprv zneváženie tvorcu svetovými kapacitami vo fyzike, potom série niekoľko sto presvedčivých výzkumov s opakovateľnými výsledkami, až po uznanie nízkoteplotnej fúzie ako fenoménu, ktorým sa oficiálne zaoberajú vo vedeckých laboratóriách.
Takže otázka neznie aký scénar po masovom rozšírení voľnej energie bude nasledovať, či sivý, alebo optimistický. Otázka znie, ako napomôcť tomu, aby sa minimalizovali riziká sivého scenára ako napomôcť tomu, aby proces šírenia voľnej energie bol čo najväčším prínosom pre každého z nás.
Ak si niekto myslí, že po masovom rozšírení voľnej energie nastane raj na zemi, veľmi sa mýli. Koncerny si určite nájdu iný spôsob ako nás šrubovať, napr. aj cez vlastníctvo pôdy, ako rozhodujúceho článku pri výrobe potravín.
Takže riziká a poukazovanie na sivý variant dôsledkov šírenia VE nie sú argumentami na 1. zastavenie výskumov( nik to neurobí), a 2. na cenzúru vedomostí o VE. Tá sa aj tak procesmi, ktoré prebiehajú nezávisle na tomto fóre, viď veda vyššie, presadí.
Nakoniec moja obľúbená myšlienka matky Terezy:
Nemôžeme robiť veľké veci, môžeme len robiť malé veci s veľkou láskou.
Prepáčte za moje neučesané myšlienky.
sano
Naposledy upravil(a) sano dne stř 20 pro 2006 21:46, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Zničenie spoločnosti

Příspěvek od Mim »

Sáhodlouhé pojednání o ničem...Sano, předně je třeba uspět...sám možná vidíš, že třeba já, nebo Gewo jsme sem dali dostatek informací o disociaci vody a ....nic....co to znamená? Třeba možná to, že ať předáme kvalitní myšlenku, či návod....potká se to v samém důsledku s neporozuměním....a přitom je to řečeno srozumitelně...vím...ubyde mi další bodík (kašlu na ně) ale tak to prostě je....je tu všechno, ale snaha je málá....Tak je to se všemi lidmi, to mi věř..... :cry: Nemám nic, co bych dodal. Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 Mim

Příspěvek od sano »

Viem o dvoch členoch fóra,ktorí uspeli, nezávisle na tvojich radách. Existujú aj iné cesty, ako tie, ktoré si načrtol ty.
To neznamená, že tvoja cesta je zlá. Je dobrá, nakoľko priniesla užitočné výsledky. Prajem ´další zdar v tvojej práci.
sano


Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: 2 Mim

Příspěvek od Mim »

Přeji si, aby uspěli všichni...ale víc někdy poradit neumím....je jasné, že cest je mnoho, jako ve všem...Napsal jsi, že umím věci házet do autu...nikdy jsem to neudělal....NIKDY ! Přeji ti klidné Vánoce a pohodu a opravdu láskyplný příští rok.....Sano, já jsem udělal dost a cítím to tak...někdy člověk prostě víc nemůže....Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
sano
Zasloužilý člen
Příspěvky: 942
Registrován: stř 08 úno 2006 23:48
Dostal: 18 poděkování

2 Mim

Příspěvek od sano »

Niekedy by nám pomohlo, keby sme nezveličovali dôležitosť VE. Ona je už medzi nami a pomaly si razí cestu do sveta.
Fjotor capra urobil jeden dôležitý pokus. Nazval ho fenomén stej opice. Opice, izolované na malom ostrovčeku krmili tak, že im jedlo vysypávali na piesok. jedna opica naučila všetky ostatné, že zapieskované jedlo je chutnejšie, ak sa opláchne vo vode. Keď už to vedeli viaceré opice,keď ich už bolo dostatočne veľa, tak sa toto správanie skokom, náhle začalo objavovať aj na iných ostrovčekoch. tento pokus bol opakovaný veľa krát, napr aj so sýkorkami ( koňadry) v anvglicku, ktoré sa svojho času naučili vyzobávať smotanu spod hliníkových plieškov mliekových fliaš, položených pri rannej rozbvážke pred dvere. Keď sa to naučilo dostatočne veľa sýkoriek ta, opeť náhle sa tento jav objavil aj na pevnine. Takých pokusov sa uskutočnilo odvtedy stovky. ak nie tisíce.
Takže až bude dostatočne veľa ľudí oboznámených s poznatkami voľnej energie, určite tieto vedomosti začnú napádať aj iných. Len na ilustráciu, ako sa vedia myšlienky v populácii šíriť.
Čo tak začať skromne
čo by ste povedali na vložky na o.u.( over unity) zariadenie, ktoré v zime hrejú nohy,
čo by ste povedali na večnú zápalku
čo by ste povedali na posteľ vyhrievanú o.u. zaradením
čo by ste povedali na večný akumulátor
čo by ste povedali na večnú batériu do prenosného počítača ( viď firma steorn)

malé veci sú krásne , a určite sa skôr presadia ako veľké veci.
prajem pekné Vianoce a veľa inšpirácie na poli voľných energií.
Stále existuje nejaké východisko. A statočné srdce ho nájde.
sano


Uživatelský avatar
Karel IV
Starší člen
Příspěvky: 145
Registrován: ned 21 led 2007 11:38
Bydliště: Hupikov
Dostal: 1 poděkování

Příspěvek od Karel IV »

Nezničí, naše společmost je nezničitelná.


Ohne Bier geht´s nicht
PetrNJ
Stálý člen
Příspěvky: 40
Registrován: pát 12 led 2007 23:47
Bydliště: Severní Morava

Re: Jak dál

Příspěvek od PetrNJ »

Iv píše:Bez produchovnění společnosti nebude nikdy existovat pokrok,........................................Až se tito tvorové vybijí navzájem,zůstanou jen ti skromní a ti už si tu VE dají tam kam patří.Promiňte,že jsem to řekl dost ostře,ale v tak malém odstavečku by se to podstatné nevešlo.
Iv jsem rád, že jsem narazil v dnešní společnosti na člověka (možná je jich zde více) stejného myšlení. V principu je to velmi jednoduché, ale zároveň dnes velmi nepochopitelné pro naprostou většinu lidí. Přesně tak, je to jen otázka kolik zbývá času než ta "černá díra" sežere vše stejného zbarvení kolem a následně se zrodí něco nového - naplněno světlem.


všude je a bude + a - . A mezi tím něco co má neskutečnou a nekonečnou sílu to měnit oběma směry, ale vždy k rovnováze. Jen to najít a umět použít (a nikdy nezneužít).....
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Zpráva....

Příspěvek od Mim »

Dnes jsem si přečetl zprávu, jak česká vláda chce věnovat Afgháncům zbraně a vrtulníky po jejich modernizaci.....
Myslím, že tahle společnost se zničí sama. Ani nebude čekat na VE....
Je to hrůza....tahle politika.....Nakopat je do prd...e. Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
wh173
Starší člen
Příspěvky: 101
Registrován: stř 01 lis 2006 10:05
Bydliště:
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva....

Příspěvek od wh173 »

hehe, už sem si začal kopat díru :D


Who told you, you could do this like that?
Uživatelský avatar
Mim
Zasloužilý člen
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 21 zář 2006 7:41
Bydliště: Plzeň
Dostal: 3 poděkování

Re: Zpráva....

Příspěvek od Mim »

Není to zase až taková sranda. Znáte předpovědi významných proroků?
Ten radar se nachází totiž přesně v jejich předpokládaném jaderném úderu 2012....Ten mystický rok 2012 totiž není jen rok přírodního zlomu, ale také podle častých předpovědí rokem globálního konfliktu. Všechno se vším souvisí......Mim


Však ono to půjde!!!
Uživatelský avatar
Edgar
Zasloužilý člen
Příspěvky: 201
Registrován: stř 29 lis 2006 18:10
Bydliště: Brno
Dal: 2 poděkování
Dostal: 24 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Edgar »

Jo už vidím jak ruský plukovník řve v bunkru na vojáky:
Kdo zmáčknul ten červený knoflík?
(..ticho..)
Sakra vy bando, kdo zmáčknul ten knoflík???
(..pořád ticho..)
Ále co, čert vem střední Evropu...


Ještě u elektrotechnickýho vesla, ňákou dobu moh by sedět Tesla.
Uživatelský avatar
wh173
Starší člen
Příspěvky: 101
Registrován: stř 01 lis 2006 10:05
Bydliště:
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva....

Příspěvek od wh173 »

Mim píše: Není to zase až taková sranda. Znáte předpovědi významných proroků?
Ten radar se nachází totiž přesně v jejich předpokládaném jaderném úderu 2012....Ten mystický rok 2012 totiž není jen rok přírodního zlomu, ale také podle častých předpovědí rokem globálního konfliktu. Všechno se vším souvisí......Mim
já si taky nedělám srandu ... téměř neustále pracuju na systému, který mi bude dávat vzduch, čistou vodu i jídlo ... chybí mi jen ten zdroj energie.. ;)
Přílohy
PIC00010.jpg


Who told you, you could do this like that?
Uživatelský avatar
MilMAX
Starší člen
Příspěvky: 183
Registrován: úte 24 dub 2007 19:04
Bydliště: Kobylí
Kontaktovat uživatele:

Podnět a reakce .... a neb - víte s čím si zahráváte??

Příspěvek od MilMAX »

Vážení pánové, již několik dnů si podrobně pročítám témata o "Autě na vodu" - mnohé jsem se zde přiučil, na mnohé jsem si vzpomenul jak jsme se to učili ve škole. Zajímavé je sledovat Vaši polemiku nad kondenzátory mosfety a osciloskopy .... :? fakt jste v tom dobří - gratuluji.
DOVOLTE MI ABYCH VÁM POLOŽIL PÁR OTÁZEK:
1/ Víte čím je živa gĺobální a lokální ekonomika? (Alkohol, cigarety a PHM)
2/ Víte proč je tak velký problém dobrat se pravdy jak to ten či onen vynálezce měl zapojeno? (Někdo mu zavřel ústa)
3/ Myslíte si že jste průkopnici něčeho nového? (Šťouráte se v něčem co Vám nepřísluší vyřešit - vše je do posledního puntíku vyřešeno a leží to pěkně v deskách se zaplombovanýma mašličkama v tajných archivech)
4/ Opravdu si myslíte že Vás za to pochválí někdo kromě Franty od vedle? (Je třeba si uvědomit že ekonomika je hra o určitých pravidlech - že budeme platit daně a z nich by měl fungovat systém - pokud v tomto systému zrušíte přívod 1/2 příjmů z daní na PHM systém se zhroutí)

Tím že vyrobíte auto které pojede na vodu se z pohledu systému dopustíte přestupku jako je penězokazectví, či pěstování tabáku a nebo pálení gořalky na černo. .... :lol:
:!: málo kdo z nás si doma pěstuje tabák aby ušetřil za cigarety a riskoval že ho zavřou
:!: málo kdo z nás doma tiskne peníze - leda že by ho lákal kriminál
:!: málo kdo pálí doma slivovici, leda že pálí i jeho soused (jako u nás)

Víte že od příštího roku jdou do sériové výroby auta s vodíkovými motory:
look at:
nebo
nebo
nebo
a tak dále ....... všichni připravují auta na vodík ale!!!! Tankovat se bude pěkně na čerpacích stanicích státem ZDANĚNÝ plyn...

Pamatuji si na jednu reportáž v televizi kdy reportéři ukazovali jak se jezdí na vypálený fritovací olej - víte co následovalo? Finanční úřad doměřil reportérům spotřební daň na PHM odpovídající ekvivalentní spotřebě nafty na v reportáži ujetou vzdálenost!!!!!!!! (fakt se to stalo)

A víte co se stane Vám? Pokud rozlousknete to co je dnes na 100% státním tajemstvím a začnete si dělat vlastní PHM vystartuje po Vás finanční úřad :P .
Domnívám se dokonce, že už i úsilí směřující k takové výrobě je přestupkem ne-li trestným činem - ledaže by jste byli státem placení výzkumníci ale to už je dávno skončilo v 60-tých letech.

Tak tolik na zamyšlení - ale jinak Vám fandím - je fakt radost se podívat jak se snažíte.... vymyslet ameriku




..... a další 123.787 odkazů na netu ;)

PS: Nejsem placen státem ale nikdy nevíte kdo to tady čte - tak jenom aby jste věděli v čem se šťouráte a kam to povede


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Podnět a reakce .... a neb - víte s čím si zahráváte??

Příspěvek od A(&F) »

... aneb pro Tvoji informaci >> už se to tu mnohokráte řešilo na různých částech fora (i do detailnějších podrobností ... i z více možných pohledů) ...

např. tady ... http://www.upramene.cz/forum/viewtopic.php?p=6412#6412 ... :| ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Uživatelský avatar
MilMAX
Starší člen
Příspěvky: 183
Registrován: úte 24 dub 2007 19:04
Bydliště: Kobylí
Kontaktovat uživatele:

Re: Podnět a reakce .... a neb - víte s čím si zahráváte??

Příspěvek od MilMAX »

Jsem to dnes prezentoval pár lidem u nás v podniku a nestačil jsem se divit jejich nevědomosti -... a pak mi to došlo že to asi bude boj s větrnými mlýny (systémem / matrixem) - naštěstí nejsou 60-tá léta takže nejde o kejhák ale asi to je pouze cvičný BRAINSTORMING.

Já se zabývám větrnou elektrárnou - je to tu v diskusi taky
- u VE je na rozdíl od vodíku politická vůle (teda zatím)

Napdlo mě ale, že kdyby se to zkombinovalo se systémem VE nebylo by to špatné - kdyby se celá energie generátoru dala do vyvíjení vodíku který by se pumpoval do zásobníku který by se potom mohl použít ve špičkách třeba na topení // s tím by MATRIX neměl problém - byla by to dobrá story 8)


Odpovědět

Zpět na „Universum“