Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Přístroje, nápady a rady pro udržení zdraví.
Odpovědět

Jste šťastným hostitelem nějakého parazita?

ano - mám, zjistili mě ho/je
190
34%
nevím, ale mám podezření
232
42%
to vůbec netuším
97
18%
vím naprosto jistě, že nemám
11
2%
měl jsem, už nemám
8
1%
...ani jedno, jiná odpověď
13
2%
 
Celkem hlasů: 551

Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

Pomoc pomoc!letím do Thajska a teď jsem tedy vyděšená ze všech těch parazitů co tam nachytám :cry: Tak slivovici asi nepropašuju,tak co radíte abych s sebou měla?Nebo mám být radši hlady? :ethink: A co když tam dostanu :ptrain: pomoc!


dryada
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: ned 06 led 2013 19:01
Dal: 1 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dryada »

Já bych si s sebou vzala hřebíček v tobolkách, podle toho co jsem už tady načetla, by na "čerstvé" nákazy měl fungovat celkem spolehlivě...

Taky mám dotaz, před kůrou antihelmintiky doporučuje ing. Bláhová 14 dní užívání mms v dávkách cca 3-4 kapky 2x denně. Pak začnu brát antihelmintika, a mms beru i dále stejné dávky nebo nějak navyšovat, případně vynechat týden na céčkovou kůru? K tomuto jsem nedostala od mudr.Řezníčkové žádné informace. Vy kdo máte knihu Deník poradce - není tam popsán postup? Díky...


Igi
Zasloužilý člen
Příspěvky: 208
Registrován: sob 30 črc 2011 13:25
Dal: 31 poděkování
Dostal: 12 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Igi »

Bobina: On by ten půst vůbec nevadil, jestli tam nebudeš dělat žádnou těžkou práci a jsi zvyklá na půst ;-) Jinak hcl i mms by na vajíčka a malé zárodky taky mohlo stačit.
dryada: Já být tebou tak při antihelmetikách bych se řídil reakcemi těla- Pokud by ledviny nebo játra nestíhaly, tak radši nebrat a pokud bych cítil, že na mě leze nějaké "nachlazení" apod. což s největší pravděpodobností by byly viry a bakterie z odumřelých parazitů, tak bych dal mms dávku asi stejnou jak před kůrou, pokud by příznaky neustupovali, tak zvýšit.


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

To Bobina: ... viz vlákno urinoterapie ... prostředek proti parazitům si "vyrobíš" sama na místě ... ;) ... a kdyžtak si ssebou vem i pytel nepraženejch dýňovejch semínek + ten již dopopručenej hřebíček + ještě kurkumu ... to by mělo stačit ... :) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

děkuji za rady :) nemám už moc času pročítat 199stran o parazitech :bhead: .ten hřebíček se nadrtí a dá do tobolek,Kolik se ho užívá za den?


julietta
Starší člen
Příspěvky: 124
Registrován: pon 19 lis 2012 9:40
Dal: 123 poděkování
Dostal: 80 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od julietta »

bobina: mne velmi pomohol CORSODYL, ked som bola v indii.Dezinfekcia ust je zaklad...Vsetci okolo mna hnačkovali a mali rozne problemy, len mne, ktora som tam bola s mojimi parazitmi nebolo nič, pekne som si pobyt užila, až na tie obcasne skakania noh v noci, ktore stale pretrvavaju, nech robim , co robim.
a este som znižovala teplotu vnutornu panadolom rano a večer pri tych 50C, co sme tam mali 8)
a brala tbl echinaceu. Ostatní mali od Joalis vsetko mozne a nepomohlo :roll:


Bobina
Zasloužilý člen
Příspěvky: 278
Registrován: ned 06 led 2013 12:50
Bydliště: České Budějovice
Dal: 127 poděkování
Dostal: 221 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Bobina »

ok vezmu i corsodyl.Já budu mít plnej kufr desinfekce a léčiv :D to jsem zvědavá jestli to projde :ethink:


belinda
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04 úno 2013 3:14
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od belinda »

Ahojky,

zeptám se, zda-li máte někdo zkušenosti nebo poznatky, zda je vhodné používat MMS a Zapper v těhotenství? Názory se různí...
Díky za všechny rady...


belinda
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04 úno 2013 3:14
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od belinda »

A co urinoterpaie a těhotentsví?


dancaa
Starší člen
Příspěvky: 132
Registrován: úte 20 zář 2011 22:25
Dal: 33 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od dancaa »

zrovna včera jsem náhodou narazila na inf. kapky INOCEL od fy Diochi, je to až neuvěřitelné,
na co všechno to má učinkovat a co všechno to obsahuje..dokonce i anonu ostnitou:

http://www.prozdravi.cz/intocel.html?gc ... 3godQG0Ayg
neznáte to někdo?


Uživatelský avatar
Palo
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4207
Registrován: úte 08 srp 2006 18:01
Bydliště: Brno
Dal: 41 poděkování
Dostal: 451 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od Palo »

Přikládám nový aktualizovaný seznam poradců od H. Bláhové.

Tento seznam se podle informací objeví i v Regeně...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.


Nemáme žádnou vládu, jen nepostižitelnou mafii.
Co si můžeš ověřit, si ověř. Ulhaných byznysmanů jsou hromady.
alfka
Starší člen
Příspěvky: 171
Registrován: sob 12 lis 2011 14:00
Dal: 25 poděkování
Dostal: 231 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od alfka »

belinda píše:Ahojky,

zeptám se, zda-li máte někdo zkušenosti nebo poznatky, zda je vhodné používat MMS a Zapper v těhotenství? Názory se různí...
Díky za všechny rady...

Ahoj Belindo,

já osobně bych v těhotenství nešla ani do jednoho, nemám ale žádné důkazy proč ne, dívám se na to čistě z pohledu matky.
Těhotenství je tak křehká věc, že nemá smysl experimentovat a pak si to celý život vyčítat...

pa Alfka :)


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od A(&F) »

belinda píše:A co urinoterpaie a těhotentsví?
... :ethink: ... proč chceš užívat AMT v těhotenství ?? ... kvůli parazitům ?? ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
belinda
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: pon 04 úno 2013 3:14
Dostal: 13 poděkování

Re: Paraziti - příznaky, diagnostika, likvidace

Příspěvek od belinda »

Přesně tak...zrovna když jsem zjistila, že mé problémy tkví hlavně v parazitech a chtěla jsem se pustit do všech těchto metod, jsem zjistila, že jsem těhotná...co teď co radíte?


Uživatelský avatar
A(&F)
Zasloužilý člen
Příspěvky: 4354
Registrován: sob 07 říj 2006 17:14
Bydliště: Severní čechy
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 1195 poděkování

Re: urinoterpaie a těhotentsví ??

Příspěvek od A(&F) »

... pokud budeš rozumně zacházet s čurinou, tak by to zřejmě nemělo ublížit ani jednomu z vás ... ale přiznám, že sám bych byl v rozpacích kolik jí vlastně denně užít ... možná bych s ní raději počkal až po prvém trimestru ... zdravá strava v dostatečném množství je samozřejmou podmínkou !!! ...... nicméně, co však můžeš proti parazitům už teď (opět v rozumné míře), jsou dýňová semínka (sušená nepražená) ...

PeS: ... dle této diskuze http://diskuse.doktorka.cz/urinoterapie ... rchiv/510/ (a dalších) by se AMT v podstatě mohla po celou dobu gravidity ...... mno, uvidíme, co k tomu ještě dodá Slávek ... ;) ...


Někdo má z vlastních mindráků těžký dilema, ... já však ne (neb na to mám Ilema :evil: ) ...... (by Anri, reakce na ilemův podpis :) ) ...

... mmch, d-Ilemku, fakt už raději nikdy více nepoužívej cizích slov (když neznáš jejich skutečný význam) ... :P
Odpovědět

Zpět na „Zdraví“