Strava, která je u nás v obchodech k dostání, obsahuje větší množství plísní, než jakákoliv zahraniční, z důvodu tlaku zákazníků na cenu výrobků. Také obsahuje nemalé množství konzervantů, o uzeninách nemluvě. Také rakovině napomáhají umělá barviva, umělá sladidla a další jiná chemie, nemluvě o kyselině citronové - ta je zase vyráběha za pomocí plísně aspergilus niger a nemálokdy je v kyselině citronové také obsažena, dováží se z Číny z důvodu ceny, kde kvalitu neřeší. Dalším faktorem jsou novodobé potraviny, prohlašované za zdraví prospěšné - rostlinná másla, beztučné potraviny apod. Co se týče např. mléka z obchodu, tak tuk, který obsahuje nad 0,5 procenta je rostlinného původu.
Pokud bysme odstranili všechny tyto plísně a chemikálie ze sortimentu potravinových obchodů, zbyde nám horko těžko 10 procent stravy z celého sortimentu, které v obchodě s potravinami nalezneme, a pro organizmus můžeme vyhodnotit jako vhodný. Navíc krmení zvířat, ze kterých se vyrábí potraviny (ať už mléčné výrobky nebo maso), nebudu vůbec komentovat.
Pokud budeme konzumovat tyto potraviny, doslova nám doničí trávení a obsah přirozené trávicí kyseliny chlorovodíkové nám klesne prakticky na nulu. Pokud následně zkonzumujete masné výrobky se zárodky cizopasníků (tasemnice, motolice, škrkavky apod.), tak z důvodu absence trávicí kyseliny chlorovodíkové, která má likvidovat tyto cizopasnické zárodky, se u nás tito cizopasníci zabydlí. Pokud spekulujete o množství zárodků cizopasníků v potravinách, musím upozornit, že není malé. Bohužel zárodky cizopasníků jsou i na zelenině, pokud je hnojená zvířecím (nebo i lidským) trusem. Zvířata také velmi často obsahují cizopasníky a jejich vajíčka se z trusu nanesou na zeleninu (květák, okurka, salát, zelí, mrkev apod.).
Problémy s cizopasníky máme již od dob, kdy se v ČR začali objevovat u dětí i dospělých alergie.
Bohužel trávicí kyselina nemá pouze funkci trávicí, ale funguje i jako palivo imunitnímu systému - tedy pokud máme v organizmu správné množství kyseliny chlorovodíkové tam, kde má být, nemáte se čeho obávat. Pokud ale dojde ke snížení trávicí kyseliny a zamoření organizmu cizopasníky (nadále nezlikvidovatelnými imunitou, která může být již v normálu), ti ochuzují organizmus o vitamíny a zanechávají trus, který nadále zamořuje organizmus a zatěžuje neustále imunitní systém. Tím se dostáváme do začarovaného kruhu s dlouhodobým nedostatkem trávicí kyseliny a snížené imunitě nadosmrti.
Lékaři tu nejsou od toho, aby pomáhali lidem ke zdraví, ale aby podporovali farmaprůmysl. Pochopitelně o tom buď nevědí, nechtějí o tom mluvit nebo to budou popírat. Byli učeni na školách, které farmaceutické firmy ovládají, takže nejsou například vedeni k tomu, aby se zabývali množstvím SPRÁVNÉ kyseliny chlorovodíkové v organizmu, natož nějaké kyseliny v žaludku, která vznikla přeměnou např. helicobacterem pylori. Pokud by se zajímali a řešili tuto trávicí kyselinu, ihned by vymizelo ze světa minimálně 50 % jakýchkoliv nemocí s tím, že by se to týkalo i nemalého procenta případů rakoviny.
V rámci byznysu farmafirem prakticky neexistuje diagnostika klasické medicíny, která by pravdivě potvrdila existenci cizopasníků v organizmu, přičemž i u diagnostiky ze stolice je šance prakticky nulová. Pro korektní diagnostiku se musíme obrátit na alternativní medicínu, ovšem ne každá diagnostika alternativní medicíny dokáže nadiagnostikovat vše a vše korektně. Na druhou stranu můžeme být vděčni alespoň za to, že tu vůbec něco je.
Co se týče rakoviny a diagnostiky klasické medicíny, nemálokdy je za rakovinu považován i cysta s cizopasníky. Pokud je nádor diagnostikovaný ve svalovině nebo v tuku, s největší pravděpodobností jde o cizopasnickou cystu - to znamená, že například u žen, kde byla klasickou medicínou diagnostikována rakovina prsu, jde s největší pravděpodobností o cizopasnickou cystu.
Cizopasnické cysty se často objevují v místech např. nedávno namožených, naražených, v kloubech, na orgánech apod. To se týče samozřejmě i vyšetření na mamografu, kdy je prso ženy silně zmáčknuto. Právě při tomto vyšetření je veliká pravděpodobnost, že se v těchto místech objeví cizopasnická cysta díky namožení prsa. Při dalším vyšetření se doktor zaraduje, že našel "rakovinu", že vyšetření nebylo zbytečné a vysvětlí pacientce, jak je dobré, že na toto vyšetření pravidelně chodí. Samozřejmě ji pošle na zbytečné ozařování, popřípadě chemo, kdy nemocnice vytřískají možná i několik statisíců z pojišťoven za "logickou léčbu" jedné pacientky.
Cizopasnické cysty jsou stejně tak běžné jako rakovina opravdová. Ač to svým způsobem souvisí, opravdové postupy vedoucí ke skutečnému uzdravení jsou sice podobné, avšak trochu se odlišují.
Rozdíl mezi opravdovou rakovinou a cizopasnickou cystou poznáte nejčastěji tak, že u cizopasnických cyst (bez ohledu na místo, kde se nachází) se jedinec cítí relativně zdravě, přičemž při opravdové rakovině se jedinec cítí poměrně mizerně.
Ohledně cizopasnických cyst, jediné a správné řešení je tedy dodávat do organizmu látky, které způsobí narušení cyst a likvidaci uvolněného obsahu cysty. Samozřejmostí je při tom zajistit správné množství obsahu trávicích kyselin v žaludku.
Opravdová rakovina u nás je způsobená vždy a pouze jen velmi zatíženou imunitou na takovou úroveň, kdy nedokáže z organizmu vylučovat toxiny, proto je shromažďuje v místech, kde se začnou logicky vytvářet nádory. Pokud jsou klasickou medicínou nádory odstraněny, logicky tímto nemůže dojít k napravení imunity organizmu, přičemž za nějakou dobu se nádory objeví opět na více místech, což se běžně stává.
Musím upozornit, že při dodání jedlé sody do organizmu (nebo jakýchkoliv jiných silnějších zásaditých látek) také dochází k reakci s trávicí kyselinou, což znamená, že ve výsledku dojde ke zničení zbytkové trávicí kyseliny a tím pádem k dalšímu oslabení imunity, ikdyž jen krátkodobému.
Správným řešením opravdové rakoviny je tedy odstranit z organizmu vše, co je příčinou rakoviny a dosáhnout normalizace trávicí kyseliny v organizmu. Nádory nemá smysl odstraňovat, zmizí samy, jakmile odstraníme příčinu vzniku těchto nádorů. Pokud příčina rakoviny není cizopasnického původu, ani není způsobena stravou, pak může být způsobena prostředím (obsah nežádoucích látek ve vzduchu či okolí) nebo negativními pocity, které nemálo ovlivňují chemické procesy v těle, což však hodnotím za minimální pravděpodobnost.
Palo z fóra http://www.upramene.cz/forum
P.S.: Pokud s textem souhlasíte, šiřte ho mezi své blízké - které máte rádi, můžete jim otevřít oči a tím třeba i zachránit nějaký ten život.